Schriftelijke vragen van 4-1301 tot 4-1400

100 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
4-1301 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Hoge Raad voor de Justitie - Klachten - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1302 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Fietsers - Gebruik van GSM - Controles - Boetes
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1303
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1304
4-1303 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Fietsers - Gebruik van GSM - Controles - Boetes
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 8/9/2008
  Aanvullend antwoord 19/11/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1302
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1304
4-1304 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister  
  Fietsers - Gebruik van GSM - Controles - Boetes
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 26/8/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1302
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1303
4-1305 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen  
  Belastingdiensten - Agressief gedrag ten opzichte van personeelsleden - Maatregelen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2253
4-1306 Ide Louis (CD&V N-VA) staatssecretaris voor de CoŲrdinatie van de fraudebestrijding, toegevoegd aan de eerste minister, en staatssecretaris, toegevoegd aan de minister van Justitie  
  Werkhervatters - Controle
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2744
4-1307 Jansegers Nele (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Ziekenhuizen - Financiering - Stand van zaken
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 8/9/2008
4-1308 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Namen - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1309 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Neufch‚teau - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1310 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Nijvel - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1311 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Oudenaarde - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1312 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Tongeren - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1313 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Turnhout - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1314 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Verviers - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1315 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Veurne - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1316 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Aarlen - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1317 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Antwerpen - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1318 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Bergen - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1319 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Brugge - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1320 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Brussel - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1321 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Charleroi - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1322 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Dendermonde - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1323 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Dinant - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1324 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Doornik - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1325 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Eupen - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1326 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Gent - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1327 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Hasselt - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1328 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Hoei - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1329 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Ieper - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1330 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Kortrijk - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1331 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Leuven - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1332 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Luik - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1333 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Marche-en-Famenne - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1334 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Mechelen - Rechtbank van eerste aanleg - Gerechtelijke achterstand
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1335 Elsen Marc (cdH) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Gerecht en parket - Verviers - Uitlatingen van de burgemeester van Verviers (Royal Basket Club Verviers-Pepinster)
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 19/9/2008
4-1336 Mahoux Philippe (PS) minister van Buitenlandse Zaken  
  Organisatie van de Verenigde Naties (OVN) - Waterbeleid - Belgisch standpunt
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/8/2008 ) 24/7/2008
  Antwoord 24/11/2008
4-1337 Ceder Jurgen (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen  
  Vakverenigingen - Overheid - Controle op de ledentelling
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Antwoord 17/12/2008
4-1338 Van Hauthem Joris (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Gemeenten - Taalpremies voor ambtenaren die vreemde talen leren
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Antwoord 31/10/2008
4-1339 Ide Louis (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  EARSS-project - Participerende laboratoria en ziekenhuizen - Regionale spreiding (European Antimicrobial Resistance Surveillance System)
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Antwoord 17/10/2008
4-1340 Ide Louis (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen  
  Faillissementen - Regionale spreiding
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2464
4-1341 Ide Louis (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Gezondheidszorg - Gemiddelde jaarlijkse kostprijs per verzekerde - Regionale verschillen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2284
4-1342 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Strafinrichtingen - Jobs voor gedetineerden
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2544
4-1343 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) minister van Buitenlandse Zaken  
  Verkeersongevallen - Belgen in het buitenland
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1344
Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2400
4-1344 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister  
  Verkeersongevallen - Belgen in het buitenland
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Antwoord 11/8/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1343
4-1345 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Strafinrichtingen - Incidenten binnen de gevangenismuren
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Antwoord 26/9/2008
4-1346 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Rijbewijs - Fietsers - Intrekking - Vervalsing
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Antwoord 3/10/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1347
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1348
4-1347 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Rijbewijs - Fietsers - Intrekking - Vervalsing
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Antwoord 8/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1346
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1348
4-1348 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister  
  Rijbewijs - Fietsers - Intrekking - Vervalsing
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Antwoord 26/8/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1346
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1347
4-1349 Destexhe Alain (MR) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Verkiezingen - Met rasters beschermde verkiezingsborden
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Antwoord 26/9/2008
4-1350 Van Hauthem Joris (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen  
  Nationale Loterij - Subsidies
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 31/7/2008
  Antwoord 16/9/2008
4-1351 Van dermeersch Anke (Vlaams Belang) staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister  
  Parkeerretributies - Parkeerbedrijven
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 1/8/2008
  Antwoord 26/8/2008
4-1352 Van Hauthem Joris (Vlaams Belang) minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden  
  Rijksdienst voor Pensioenen - Aanvragen - Waalse faciliteitengemeenten
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 1/8/2008
  Antwoord 12/9/2008
4-1353 Ceder Jurgen (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen  
  Sociale verkiezingen 2008 - Ondernemingen met handels- en industriŽle activiteit voor het bouwbedrijf (paritair comitť 124) - Definitieve resultaten
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 1/8/2008
  Antwoord 29/9/2008
4-1354 Ceder Jurgen (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen  
  Sociale verkiezingen 2008 - Definitieve resultaten - Vrijwillige stopzettingen van de kiesprocedure
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 5/9/2008 ) 1/8/2008
  Antwoord 26/9/2008
4-1355 Van Den Driessche Pol (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Rijbewijs - Intrekking door parketmagistraat of politieofficier van wacht
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 8/9/2008
  Aanvullend antwoord 18/9/2008
4-1356 Buysse Yves (Vlaams Belang) minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden  
  Fedasil - Begrotingsboekhouding
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 2/10/2008
4-1357 Buysse Yves (Vlaams Belang) minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden  
  Fedasil - Doorgeefsubsidies
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 2/10/2008
4-1358 Buysse Yves (Vlaams Belang) minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden  
  Fedasil - Rekeningen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 2/10/2008
4-1359 Buysse Yves (Vlaams Belang) minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden  
  Fedasil - Samenwerking met de Regie der Gebouwen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 2/10/2008
4-1360 Buysse Yves (Vlaams Belang) minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden  
  Fedasil - Jaarlijkse inventaris
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 2/10/2008
4-1361 Buysse Yves (Vlaams Belang) minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden  
  Fedasil - Reservefonds
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 2/10/2008
4-1362 Buysse Yves (Vlaams Belang) minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden  
  Fedasil - Te grote reserves
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 2/10/2008
4-1363 Buysse Yves (Vlaams Belang) minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden  
  Fedasil - Verrichtingen voor orde
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 2/10/2008
4-1364 Buysse Yves (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Rellen met Turkse jongeren in Sint-Joost-ten-Node en Schaarbeek - Gerechtelijk onderzoeken
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 4/9/2008
  Aanvullend antwoord 28/10/2008
4-1365 Van Hauthem Joris (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Waalse faciliteitengemeenten
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 26/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1366
4-1366 Van Hauthem Joris (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Waalse faciliteitengemeenten
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 7/8/2008
  Antwoord 26/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1365
Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 4-6573
4-1367 Van Hauthem Joris (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen  
  Koninklijke Schenking - Onroerende goederen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 4/9/2008
4-1368 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  FAVV - Onderzoeken
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 19/9/2008
4-1369 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Hacken van medische apparatuur
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 8/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1370
4-1370 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Hacken van medische apparatuur
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 19/9/2008
  Aanvullend antwoord 17/10/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1369
4-1371 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Luchthavenvervoer
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 12/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1372
4-1372 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Luchthavenvervoer
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 12/9/2008
  Aanvullend antwoord 12/12/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1371
4-1373 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Vuurwapens - Gewapende overvallen en moorden - Mogelijk effect van de "Shotspotter"
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 12/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1374
4-1374 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Vuurwapens - Gewapende overvallen en moorden - Mogelijk effect van de "Shotspotter"
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 1/10/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1373
4-1375 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Identiteitsfraude
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1376
Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2718
4-1376 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Identiteitsfraude
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 12/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1375
4-1377 Buysse Yves (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Kieswet - Strafinrichtingen - Volmachten voor gevangenen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 15/10/2008
4-1378 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Gestolen kredietkaartnummers in de Verenigde Staten
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1379
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1380
Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2545
4-1379 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) minister van Buitenlandse Zaken  
  Gestolen kredietkaartnummers in de Verenigde Staten
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 23/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1378
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1380
4-1380 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) staatssecretaris voor de CoŲrdinatie van de fraudebestrijding, toegevoegd aan de eerste minister, en staatssecretaris, toegevoegd aan de minister van Justitie  
  Gestolen kredietkaartnummers in de Verenigde Staten
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1378
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1379
Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2745
4-1381 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Roken - Aankoop van sigaretten door min-16-jarigen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1382
Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2546
4-1382 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) minister van KMO's, Zelfstandigen, Landbouw en Wetenschapsbeleid  
  Roken - Aankoop van sigaretten door min-16-jarigen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 4/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1381
4-1383 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  NMBS - Koperdiefstallen bij het spoor
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 1/10/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1384
4-1384 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) minister van Ambtenarenzaken en Overheidsbedrijven  
  NMBS - Koperdiefstallen bij het spoor
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Dossier gesloten 5/1/2009
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1383
Heringediend als : schriftelijke vraag 4-2424
4-1385 Vandenberghe Hugo (CD&V N-VA) minister van Ambtenarenzaken en Overheidsbedrijven  
  NMBS - Vervangen van bovenleidingen bij het spoor
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 15/12/2008
4-1386 Buysse Yves (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Verkiezingen - Stemming per briefwisseling - Belgen in het buitenland
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 22/10/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1387
4-1387 Buysse Yves (Vlaams Belang) minister van Buitenlandse Zaken  
  Verkiezingen - Stemming per briefwisseling - Belgen in het buitenland
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 2/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1386
4-1388 Buysse Yves (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen  
  Accijnzen - Vrijstelling voor diplomaten van het betalen van taksen op motorbrandstof
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/9/2008 ) 13/8/2008
  Antwoord 18/9/2008
4-1389 Buysse Yves (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Fonds voor collectieve uitrustingen en diensten - Subsidies
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 18/9/2008 ) 19/8/2008
  Antwoord 25/9/2008
4-1390 Mahoux Philippe (PS) vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen  
  Betaald educatief verlof - Aanvragen tot terugbetaling door de werkgevers - Jaar 2005-2006
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 21/8/2008
  Antwoord 17/10/2008
  Doorverwezen door : schriftelijke vraag 4-1262
4-1391 Van Den Driessche Pol (CD&V N-VA) minister van KMO's, Zelfstandigen, Landbouw en Wetenschapsbeleid  
  Auteursrechten - Nieuw fiscaal statuut - Gevolgen op socialezekerheidsvlak
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 21/8/2008
  Antwoord 24/9/2008
4-1392 Buysse Yves (Vlaams Belang) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  MUG-interventiewagen - Begrip ďprioritair voertuigĒ
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 21/8/2008
  Antwoord 26/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1393
4-1393 Buysse Yves (Vlaams Belang) staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister  
  MUG-interventiewagen - Begrip ďprioritair voertuigĒ
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 21/8/2008
  Antwoord 19/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1392
4-1394 Buysse Yves (Vlaams Belang) staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister  
  NMBS - Speciale tarieven voor specifieke evenementen of manifestaties
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 21/8/2008
  Antwoord 26/8/2008
4-1395 Van Den Driessche Pol (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen  
  Koninklijk Paleis in Antwerpen - Eigendomsrecht van de meubelen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 21/8/2008
  Antwoord 25/9/2008
4-1396 Schelfhout Els (CD&V N-VA) vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen  
  Informatie- en analysecentrum mensensmokkel en mensenhandel - Functionering
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 21/8/2008
  Antwoord 4/12/2008
  Doorverwezen door : schriftelijke vraag 4-606
4-1397 Taelman Martine (Open Vld) vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen  
  Comitť van aankoop - Procedure - Vereenvoudiging
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 21/8/2008
  Antwoord 25/9/2008
  Doorverwezen door : schriftelijke vraag 4-609
4-1398 Wille Paul (Open Vld) vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen  
  Banken - Depositogarantiesysteem - Oneerlijke concurrentie
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 22/8/2008
  Antwoord 26/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1399
4-1399 Wille Paul (Open Vld) minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen  
  Banken - Depositogarantiesysteem - Oneerlijke concurrentie
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 22/8/2008
  Antwoord 9/10/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1398
4-1400 Wille Paul (Open Vld) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Telefoontap - Statistieken
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 25/9/2008 ) 22/8/2008
  Antwoord 26/9/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-1401