Adressenlijst van de huidige senatoren (alfabetisch)

Naam Voornaam Fractie             Website Adrestype Adres                                     Postcode Gemeente                 Telefoon              Faxnummer       Email Telefoon 2         
Ahallouch Fatima PS Correspondentie rue du Val 12 7700 Mouscron f.ahallouch@parlement-wallonie.be
Ahallouch Fatima PS Privé avenue de la Bourgogne 113 7700 Mouscron contact@fatimaahallouch.be
Ahallouch Fatima PS Senaat 02 501 76 21
Ampe Els Open Vld www.elsampe.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel info@elsampe.be
Ampe Els Open Vld www.elsampe.be (*) Privé Kerkeveldstraat 37 1020 Brussel 0476 21 39 60
Anciaux Bert Vooruit www.bertanciaux.be (*) Correspondentie Paleis der Natie - Vooruit-Senaatsfractie
Natieplein 1
1009 Brussel ancbert@gmail.com
Anciaux Bert Vooruit www.bertanciaux.be (*) Privé Korte Groenweg 127 1120 Brussel 02 262 22 64 02 262 22 64 0475 27 49 30
Anciaux Bert Vooruit www.bertanciaux.be (*) Senaat 02 501 75 54
Antoine André Les Engagés Correspondentie chaussée de Wavre 4 1360 Perwez aa.prive@icloud.com
Ben Chikha Fourat Ecolo-Groen Correspondentie fourat.benchikha@groen.be
Ben Chikha Fourat Ecolo-Groen Senaat 02 501 72 52
Blancquaert Adeline Vlaams Belang Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel adeline.blancquaert@vlaamsbelang.org
Blancquaert Adeline Vlaams Belang Senaat 02 501 71 48
Bouchez Georges-Louis MR www.glbouchez.be (*) /              
Brouwers Karin CD&V www.karinbrouwers.be/home/ (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 02 552 43 37 karin.brouwers@vlaamsparlement.be
Brouwers Karin CD&V www.karinbrouwers.be/home/ (*) Privé Spreeuwenstraat 17 3010 Kessel-Lo 0485 88 43 49 karin.brouwers@telenet.be
Buysse Yves Vlaams Belang Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel yves.buysse@vlaamsparlement.be
Buysse Yves Vlaams Belang Senaat 02 501 71 32
Claes Allessia N-VA Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 02 552 42 17 allessia.claes@n-va.be
Coenegrachts Steven Open Vld www.stevencoenegrachts.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 02 552 43 51 steven.coenegrachts@vlaamsparlement.be
Coudyser Cathy N-VA www.cathycoudyser.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 02 552 42 52 cathy.coudyser@vlaamsparlement.be
Coudyser Cathy N-VA www.cathycoudyser.be (*) Privé Cipressenstraat 24 8300 Knokke-Heist 050 60 18 48 050 60 18 48 cathy.coudyser@n-va.be 0476 54 06 84
Courard Philippe PS Correspondentie rue Neuve 1 6900 Marche-en-Famenne 084 46 84 40 courard@courard.be
Daems Rik Open Vld Privé Burgemeesterstraat 51 3000 Leuven 0477 19 19 19 rikdaems@rikdaems.net
Daems Rik Open Vld Senaat 02 501 73 28
De Brabandere Bob Vlaams Belang Correspondentie Madouplein 8/4 1210 Sint-Joost-ten-Noode 02 219 60 09 bob.debrabandere@vlaamsbelang.org
De Brabandere Bob Vlaams Belang Senaat 02 501 77 09
De Loor Kurt Vooruit www.kurtdeloor.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel kurt.deloor@vlaamsparlement.be
Demesmaeker Mark N-VA markdemesmaeker.be (*) Correspondentie mark.demesmaeker@n-va.be
Demeuse Rodrigue Ecolo-Groen Correspondentie rodrigue.demeuse@ecolo.be
Demeuse Rodrigue Ecolo-Groen Privé avenue de Batta 12/51 4500 Huy 0494 90 59 19
Demeuse Rodrigue Ecolo-Groen Senaat 02 501 72 96
De Roo Stijn CD&V www.stijnderoo.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel stijn.deroo@vlaamsparlement.be
De Vreese Maaike N-VA www.maaikedevreese.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 02 552 42 51 maaike.devreese@n-va.be
D'Haese Jos PVDA-PTB Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel jos.dhaese@vlaamsparlement.be
D'haeseleer Guy Vlaams Belang Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel guy.dhaeseleer@vlaamsparlement.be
D'haeseleer Guy Vlaams Belang Privé Brusselseheerweg 102 9403 Ninove (Neigem) 054 33 48 88 guy.dhaeseleer@telenet.be 0495 48 36 97
D'haeseleer Guy Vlaams Belang Senaat 02 501 76 80
D'Hose Stephanie Open Vld www.stephaniedhose.be (*) Correspondentie 02 501 72 68 stephanie.dhose@presidium.senate.be
Dodrimont Philippe MR Kantoor valerie.furgalinski@gmail.com
Dodrimont Philippe MR Kantoor Vinâve d'Ile 9 4000 Liège 04 223 33 08 philippe.dodrimont@gmail.com
Dodrimont Philippe MR Privé Hameau de Stoqueu 130 4920 Aywaille 0495 69 48 37 philippe.dodrimont@gmail.com
Durenne Véronique MR Correspondentie rue Bacotterie 5 7760 Molenbaix 069 45 62 94 069 45 56 84 verodurenne@hotmail.com 0474 28 39 64
Eerdekens Jean-Frédéric PS Privé rue du Samson 2 5300 Andenne 0470 58 32 15 info@eerdekens.eu
Eerdekens Jean-Frédéric PS Senaat 02 501 75 66
El Yousfi Nadia PS Privé elyousfinadia@hotmail.com
El Yousfi Nadia PS Senaat 02 501 79 57
Freches Gregor MR Correspondentie Platz des Parlaments 1 4700 Eupen gregor@freches.eu
Freches Gregor MR Senaat 02 501 70 39
Frédéric André PS www.andrefrederic.be (*) Correspondentie Crapaurue 7 4800 Verviers 087 33 95 95
Gahouchi Latifa PS www.gahouchi.be (*) Correspondentie ruelle Martin 30 6042 Lodelinsart 0477 63 68 49 071 12 28 31 latifa@gahouchi.be
Gahouchi Latifa PS www.gahouchi.be (*) Senaat 02 501 75 50
Genot Zoé Ecolo-Groen Correspondentie Parlement de la Région de Bruxelles-Capitale - Groupe Ecolo
1005 Bruxelles zoe.genot@ecolo.be
Goffinet Anne-Catherine Les Engagés Kantoor 063 60 28 79 0478 54 94 52
Goffinet Anne-Catherine Les Engagés Privé rue du Vallon 61 6700 Arlon 0478 54 94 52 goffinet.ac@gmail.com
Groothedde Celia Ecolo-Groen Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 02 552 48 08 celia.groothedde@groen.be
Grosemans Karolien N-VA www.karolien-grosemans.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 02 552 42 56 karolien.grosemans@n-va.be
Grosemans Karolien N-VA www.karolien-grosemans.be (*) Privé Kerkstraat 74 3540 Herk-de-Stad 0474 78 16 81 karolien_grosemans@yahoo.com
Gryffroy Andries N-VA www.andriesgryffroy.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel andries.gryffroy@vlaamsparlement.be
Gryffroy Andries N-VA www.andriesgryffroy.be (*) Privé Platanendreef 27 9090 Melle 0497 47 99 62
Gryffroy Andries N-VA www.andriesgryffroy.be (*) Senaat 02 501 76 91
Hermant Antoine PVDA-PTB Kantoor rue de Bouvy 65 7100 La Louvière antoine.hermant@ptb.be
Hermant Antoine PVDA-PTB Senaat a.hermant@senators.senate.be
Hoessen Soetkin Ecolo-Groen soetkinhoessen.be (*) Correspondentie Brussels Hoofdstedelijk Parlement
Eikstraat 14-16
1000 Brussel 02 549 66 64 soetkin.hoessen@groen.be
Hoessen Soetkin Ecolo-Groen soetkinhoessen.be (*) Senaat 02 501 75 16
Lambrecht Annick Vooruit www.annicklambrecht.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel annick.lambrecht@vlaamsparlement.be
Lambrecht Annick Vooruit www.annicklambrecht.be (*) Privé Collettijnenhof 4 8000 Brugge 0474 95 02 09 annick.lambrecht@brugge.be
Laruelle Sabine MR Correspondentie Palais de la Nation
Place de la Nation 1
1009 Bruxelles
Laruelle Sabine MR Privé rue Chapelle Dieu 49 5030 Gembloux sabine.laruelle@slaruelle.be
Laruelle Sabine MR Senaat 02 501 71 65
Lekane Laure PVDA-PTB Privé rue César de Paepe 106 4683 Vivegnis 0484 28 54 94 laurelekane80@gmail.com
Masai France Ecolo-Groen Correspondentie france.masai@ecolo.be
Masai France Ecolo-Groen Senaat 02 501 72 13
Nemes Samuel PVDA-PTB Correspondentie Parlement de Wallonie
square Arthur Masson 6
5000 Namur s.nemes@parlement-wallonie.be
Ongena Tom Open Vld Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel tom.ongena@vlaamsparlement.be
Perdaens Freya N-VA freyaperdaens.n-va.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 0476 64 79 82 freya.perdaens@n-va.be
Pieters Leo Vlaams Belang Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel leo.pieters@vlaamsbelang.org
Pieters Leo Vlaams Belang Senaat 02 501 77 70
Ryckmans Hélène Ecolo-Groen Correspondentie rue de Corsal 59 1450 Cortil-Noirmont helene.ryckmans@ecolo.be
Ryckmans Hélène Ecolo-Groen Senaat 02 501 79 29
Slootmans Klaas Vlaams Belang Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel klaas.slootmans@vlaamsbelang.org
Slootmans Klaas Vlaams Belang Senaat 02 501 77 07
Sminate Nadia N-VA Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 02 552 11 31 nadia.sminate@n-va.be
Steenwegen Chris Ecolo-Groen Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 02 552 48 23 chris.steenwegen@vlaamsparlement.be
Steenwegen Chris Ecolo-Groen Senaat 02 501 78 94
Tahar Farida Ecolo-Groen Correspondentie farida.tahar@ecolo.be
Tahar Farida Ecolo-Groen Senaat 02 501 75 67
Uyttendaele Julien PS www.uyttendaele.brussels (*) Correspondentie Parlement de la Région de Bruxelles-Capitale
rue du Lombard 69
1000 Bruxelles j.uyttendaele@gmail.com
Uyttendaele Julien PS www.uyttendaele.brussels (*) Privé avenue Henri Jaspar 99/1 1060 Bruxelles 0478 49 44 28 j.uyttendaele@gmail.com
Uyttendaele Julien PS www.uyttendaele.brussels (*) Senaat 02 501 76 61
Van dermeersch Anke Vlaams Belang Correspondentie Amerikalei 98 2000 Antwerpen
Van dermeersch Anke Vlaams Belang Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel anke.vandermeersch@vlaamsparlement.be
Van de Wauwer Orry CD&V www.orry.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 0495 68 08 17 orry.vandewauwer@vlaamsparlement.be
Van de Wauwer Orry CD&V www.orry.be (*) Privé Helenalei 47 2018 Antwerpen orry.vandewauwer@gmail.com
Van Goidsenhoven Gaëtan MR www.gaetanvangoidsenhoven.be (*) Correspondentie rue de l'Agrafe 68/5 1070 Bruxelles 0474 24 11 64 g.vangoidsenhoven@mrsenat.be
Van Goidsenhoven Gaëtan MR www.gaetanvangoidsenhoven.be (*) Senaat 02 501 75 60
Vanlouwe Karl N-VA www.karlvanlouwe.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel 02 552 42 40 karl.vanlouwe@n-va.be
Vanlouwe Karl N-VA www.karlvanlouwe.be (*) Privé Tachtigbeukenlaan 4 1083 Brussel 02 469 03 55 02 469 18 36 0475 77 61 52
Vanlouwe Karl N-VA www.karlvanlouwe.be (*) Senaat 02 501 75 44
Van Rompuy Peter CD&V www.petervanrompuy.be (*) Correspondentie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1011 Brussel
Vanwalleghem Maud CD&V Correspondentie Paleis der Natie - CD&V-Senaatsfractie
Natieplein 1
1009 Brussel
Vanwalleghem Maud CD&V Senaat 02 501 77 01 maud.vanwalleghem@senators.senate.be
Wahl Jean-Paul MR Correspondentie avenue Fernand Charlot 5A 1370 Jodoigne 010 81 07 22 010 81 16 44 jpw@jp-wahl.be
Wahl Jean-Paul MR Privé rue des Gotteaux 52 1370 Jodoigne 010 81 32 66 010 81 16 44 0475 47 38 28
Yigit Ayse PVDA-PTB Kantoor Frans Massystraat 24b 3500 Hasselt 0495 33 70 27 ayse.yigit@pvda.be
Yigit Ayse PVDA-PTB Privé Kastanjestraat 118 3530 Houthalen-Helchteren 0495 33 70 27 sivekar@gmail.com

(*) De Senaat is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites van zijn leden.