Bob De Brabandere - Vlaams Belang
Geco÷pteerd senator
 
Parlementaire Assemblee van de Raad van Europa (lid)
Senaat tel.: 02 501 77 09
Correspondentie Madouplein 8/4
1210 Sint-Joost-ten-Noode
tel.: 02 219 60 09
e-mail: bob.debrabandere@vlaamsbelang.org
Geboren te Gent op 31 augustus 1987

Politiek secretaris
Gewezen parlementaire medewerker

Sinds 12 juli 2019 : gecoöpteerd senator
Sinds 18 juli 2019 : lid van de Parlementaire Assemblee van de Raad van Europa


Mandatenlijst
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2019-....      
Wetgevend werk
Legislatuur 2019-....      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2019-....      
Mondelinge vragen
                                      
Vragen om uitleg
                                      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
Eerste ondervoorzitter  
Lid  
Plaatsvervanger  
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
8/10/2019- Lid Commissie voor de Transversale Aangelegenheden
8/10/2019- Lid Commissie voor de Democratische Vernieuwing, Burgerschap en Internationale Aangelegenheden
8/10/2019- Lid AdviescomitÚ voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
8/10/2019- Plaatsvervanger Federaal AdviescomitÚ voor Europese Aangelegenheden : afvaardiging Senaat
18/10/2019- Eerste ondervoorzitter Commissie voor de Democratische Vernieuwing, Burgerschap en Internationale Aangelegenheden
21/5/2021-23/5/2022 Lid Parlementaire commissie belast met de evaluatie van de Staatshervormingen sinds 1970 : afvaardiging Senaat