Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Anke Van dermeersch

33 resultaten

4-31 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 28/11/2007
  de Europese richtlijn over de informatie en consultatie van werknemers in kmoís
  minister van Werk
  beantwoord op 29/11/2007 (commissiehandelingen 4-4)
4-78 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 10/1/2008
  het generatiepact
  minister van Werk
  beantwoord op 24/1/2008 (handelingen 4-14)
4-112 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 24/1/2008
  de federale politiecel FAST
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 31/1/2008 (handelingen 4-15)
4-124 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 31/1/2008
  het voorstel om knelpuntberoepen open te stellen voor illegalen
  minister van Werk
  beantwoord op 31/1/2008 (handelingen 4-15)
4-139 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 14/2/2008
  het invoeren van strengere regels voor advocatenopdrachten van de overheid
  Eerste minister
  beantwoord op 14/2/2008 (handelingen 4-16)
4-187 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 6/3/2008
  drugshandel
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 6/3/2008 (handelingen 4-19)
4-218 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 10/4/2008
  de containerscanners bij de Administratie der Douane en Accijnzen
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 10/4/2008 (handelingen 4-24)
4-252 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 24/4/2008
  de delokalisatie van het hoofdkantoor van Chiquita
  minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen
  beantwoord op 24/4/2008 (handelingen 4-26)
4-282 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 8/5/2008
  de beveiliging van huisartsen op huisbezoek
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 8/5/2008 (handelingen 4-28)
4-284 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 8/5/2008
  het innen van parkeerretributies door parkeerbedrijven
  vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen
  staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister
  beantwoord op 8/5/2008 (handelingen 4-28)
4-373 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 19/6/2008
  de brandstofprijzen
  eerste minister
  staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister
  beantwoord op 19/6/2008 (handelingen 4-35)
4-512 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 4/12/2008
  het elektronisch toezicht
  vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 4/12/2008 (handelingen 4-51)
4-520 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 11/12/2008
  het ritueel slachten ter gelegenheid van het Offerfeest
  vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  minister van KMO's, Zelfstandigen, Landbouw en Wetenschapsbeleid
  beantwoord op 11/12/2008 (handelingen 4-52)
4-550 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 8/1/2009
  de manifestaties in verband met het conflict in de Gazastrook
  minister van Justitie
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 8/1/2009 (handelingen 4-57)
4-573 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 15/1/2009
  het gebruik van het humanitair visum als opstap voor een interlandelijke adoptie
  minister van Justitie
  beantwoord op 15/1/2009 (handelingen 4-59)
4-598 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 29/1/2009
  de bezwaren van de Europese Commissie in het dossier van de overname van SN Airholding door Lufthansa
  staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister
  beantwoord op 29/1/2009 (handelingen 4-61)
4-599 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 29/1/2009
  het houden van de statistieken over de genitale verminking
  minister van Justitie
  beantwoord op 29/1/2009 (handelingen 4-61)
4-634 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 12/2/2009
  de lijst met Arabische voornamen in het kader van de dubbele nationaliteit
  minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden
  minister van Binnenlandse Zaken
  vraag ingetrokken
4-676 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 12/3/2009
  Opel Antwerpen
  minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen
  beantwoord op 12/3/2009 (handelingen 4-66)
4-689 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 19/3/2009
  de gevangenissen van Antwerpen en Puurs
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen
  minister van Justitie
  beantwoord op 19/3/2009 (handelingen 4-68)
4-752 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 30/4/2009
  het onderbrengen van Belgische gevangenen in Nederlandse cellen
  minister van Justitie
  beantwoord op 30/4/2009 (handelingen 4-75)
4-821 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 18/6/2009
  de problemen in verband met de belastingaangifte
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 18/6/2009 (handelingen 4-80)
4-834 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 25/6/2009
  gemeentelijke verbodsbepalingen voor quads
  staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister
  beantwoord op 25/6/2009 (handelingen 4-81)
4-865 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 9/7/2009
  de Mexicaanse griep
  vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 9/7/2009 (handelingen 4-83)
4-934 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 12/11/2009
  de vrijlating van verdachten van moord ingevolge de overbelasting van het hof van assisen
  minister van Justitie
  beantwoord op 12/11/2009 (handelingen 4-94)
4-954 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 19/11/2009
  het masterplan voor de gevangenissen
  minister van Justitie
  beantwoord op 19/11/2009 (handelingen 4-96)
4-1063 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 28/1/2010
  het verbod op gelaatsverhullende gewaden
  eerste minister, belast met de CoŲrdinatie van het Migratie- en asielbeleid
  minister van Justitie
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 28/1/2010 (handelingen 4-110)
4-1076 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 4/2/2010
  notionele interestaftrek
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 11/2/2010 (handelingen 4-112)
4-1108 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 25/2/2010
  de noodkreten van de OCMW's in verband met het federale asielbeleid
  staatssecretaris voor Begroting, Migratie- en asielbeleid, Gezinsbeleid en Federale Culturele Instellingen
  staatssecretaris voor Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, belast met Maatschappelijke Integratie
  beantwoord op 25/2/2010 (handelingen 4-113)
4-1126 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 4/3/2010
  de nog op te nemen vakantiedagen van het gevangenispersoneel
  minister van Justitie
  beantwoord op 4/3/2010 (handelingen 4-114)
4-1143 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 11/3/2010
  de veiligheid van de diamantsector te Antwerpen
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 11/3/2010 (handelingen 4-115)
4-1163 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 18/3/2010
  de onkostenvergoeding voor sommige hoge ambtenaren
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 4-7262
4-1180 Anke Van dermeersch (Vlaams Belang) 25/3/2010
  het communautaire onevenwicht in het verlenen van genade
  minister van Justitie
  beantwoord op 25/3/2010 (handelingen 4-117)