Zoekresultaat schriftelijke vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Zakia Khattabi

2 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
4-7455 Zakia Khattabi (Ecolo) minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen  
  FOD Economie - Algemene Directie Statistiek en Economische Informatie - Commissie voor de bescherming van de persoonlijke levenssfeer - Conflict -Oplossing - Bevolkingscijfers - Publicatie - Gemeente -Subsidies - Begrotingsproblemen - Tijdelijke Maatrege
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 14/5/2010 ) 8/4/2010
  Einde zittingsperiode 6/5/2010
  Herkwalificatie van : vraag om uitleg 4-1649
4-7402 Zakia Khattabi (Ecolo) minister van KMO's, Zelfstandigen, Landbouw en Wetenschapsbeleid  
  Wetenschapsbeleid - Programma's ter ondersteuning van de politieke besluitvorming - Toekomstvisie - HeroriŽntering en herdefiniŽring - Bevoorrechte thema's
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 6/5/2010 ) 7/4/2010
  Einde zittingsperiode 6/5/2010
  Herkwalificatie van : vraag om uitleg 4-1643