Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
3: Legislatuur 2003-2007
Ingediend door Amina Derbaki Sba

6 resultaten

3-113 Amina Derbaki Sba (Onafhankelijke) 27/1/2004
  de aangekondigde vermindering van de aardoliereserves: n van onze belangrijkste energiebronnen
  Eerste minister
  minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid
  beantwoord op 5/2/2004 (handelingen 3-41)
3-222 Amina Derbaki Sba (Onafhankelijke) 14/4/2004
  de controles op Belgische burgers in de Verenigde Staten
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 22/4/2004 (handelingen 3-52)
3-1469 Amina Derbaki Sba (Onafhankelijke) 9/3/2006
  de promotie van hernieuwbare energiebronnen
  staatssecretaris voor Duurzame Ontwikkeling en Sociale Economie, toegevoegd aan de minister van Begroting en Consumentenzaken
  beantwoord op 23/3/2006 (handelingen 3-155)
3-1683 Amina Derbaki Sba (Onafhankelijke) 1/6/2006
  de vrijmaking van de interne markten voor gas en elektriciteit
  minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid
  beantwoord op 8/6/2006 (handelingen 3-169)
3-1697 Amina Derbaki Sba (Onafhankelijke) 8/6/2006
  de positie en het beleid van Belgi tegenover de NAVO
  Eerste minister
  minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 15/6/2006 (handelingen 3-171)
3-2018 Amina Derbaki Sba (Onafhankelijke) 15/12/2006
  de steun aan kleine en middelgrote bedrijven om groei en tewerkstelling te bevorderen
  minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid
  minister van Middenstand en Landbouw
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 3-6441
Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 3-6442