Zoekresultaat schriftelijke vragen

Criteria :
6: Legislatuur 2014-2019
Ingediend door Simone Susskind

2 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
6-1945 Simone Susskind (PS) vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken en Europese Zaken, belast met Beliris en Federale Culturele Instellingen  
  Myanmar - Rohingya-volk -Schendingen van de mensenrechten - Naleving - Economische betrekkingen met Myanmar - Verschillende benadering door de Gewesten - Overleg - Eventuele gedragscode
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 16/8/2018 ) 18/7/2018
  Rappel 28/1/2019
  Einde zittingsperiode 23/5/2019
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 6-1911
6-1911 Simone Susskind (PS) staatssecretaris voor Buitenlandse Handel, toegevoegd aan de minister belast met Buitenlandse Handel  
  Myanmar - Rohingya-volk -Schendingen van de mensenrechten - Naleving - Economische betrekkingen met Myanmar - Verschillende benadering door de Gewesten - Overleg - Eventuele gedragscode
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 26/7/2018 ) 27/6/2018
  Antwoord 15/7/2018
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 6-1945