Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Els Schelfhout

23 resultaten

4-16 Els Schelfhout (CD&V N-VA) 7/11/2007
  het hinderen van artsen bij de uitoefening van hun beroep
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, belast met Europese Zaken
  beantwoord op 8/11/2007 (commissiehandelingen 4-2)
4-92 Els Schelfhout (CD&V N-VA) 17/1/2008
  het financieren van aanspreekpunten gezondheid
  minister van Pensioenen en Maatschappelijke Integratie
  beantwoord op 17/1/2008 (handelingen 4-13)
4-195 Els Schelfhout (CD&V N-VA) 13/3/2008
  de terugkeer van asielzoekers en illegalen naar de Democratische Republiek Congo
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 13/3/2008 (handelingen 4-20)
4-311 Els Schelfhout (CD&V N-VA) 22/5/2008
  het weigeren van buitenlandse hulp aan de slachtoffers van de cycloon in Myanmar
  minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  beantwoord op 22/5/2008 (handelingen 4-30)
4-349 Els Schelfhout (CD&V N-VA) 12/6/2008
  het schrappen van de People's Mojahedin Organization of Iran (PMOI) van de lijst van terroristische organisaties van de Europese Unie
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 12/6/2008 (handelingen 4-34)
4-399 Els Schelfhout (CD&V N-VA) 3/7/2008
  dringende medische hulp aan mensen zonder papieren die een hongerstaking stopzetten
  minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden
  beantwoord op 3/7/2008 (handelingen 4-37)
4-417 Els Schelfhout (CD&V N-VA) 10/7/2008
  kinderen zonder papieren
  minister van Migratie- en Asielbeleid
  beantwoord op 10/7/2008 (handelingen 4-38)
4-429 Els Schelfhout (CD&V) 23/10/2008
  de organisatie van een conventie tegen seksuele terreur
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 23/10/2008 (handelingen 4-46)
4-461 Els Schelfhout (CD&V) 13/11/2008
  de rol van Rwanda in het conflict in Oost-DRC en mogelijke maatregelen van BelgiŽ, Europa en de internationale gemeenschap
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 13/11/2008 (handelingen 4-48)
4-497 Els Schelfhout (CD&V) 27/11/2008
  de opvangmogelijkheden voor asielzoekers
  minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden
  beantwoord op 27/11/2008 (handelingen 4-50)
4-587 Els Schelfhout (CD&V) 22/1/2009
  de steun van de internationale gemeenschap in het kader van het conflict in Oost-Congo
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 22/1/2009 (handelingen 4-60)
4-612 Els Schelfhout (CD&V) 5/2/2009
  de toekenning van tijdelijke verblijfsvergunningen
  minister van Migratie- en Asielbeleid
  beantwoord op 5/2/2009 (handelingen 4-62)
4-675 Els Schelfhout (CD&V) 12/3/2009
  de schendingen van de mensenrechten in Tibet
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 12/3/2009 (handelingen 4-66)
4-722 Els Schelfhout (CD&V) 2/4/2009
  de relaties tussen Frankrijk en de Democratische Republiek Congo
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 2/4/2009 (handelingen 4-71)
4-778 Els Schelfhout (CD&V) 14/5/2009
  de adoptieproblematiek
  minister van Justitie
  staatssecretaris voor Begroting, voor Migratie- en asielbeleid, voor Gezinsbeleid, en voor de Federale Culturele Instellingen
  beantwoord op 14/5/2009 (handelingen 4-77)
4-794 Els Schelfhout (CD&V) 28/5/2009
  de Belgische hulp aan Burundi na de strafbaarstelling van homoseksualiteit
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  beantwoord op 28/5/2009 (handelingen 4-78)
4-827 Els Schelfhout (CD&V) 18/6/2009
  de impact van de militaire operaties op de humanitaire situatie in Congo
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  beantwoord op 18/6/2009 (handelingen 4-80)
4-850 Els Schelfhout (CD&V) 2/7/2009
  de rol van BelgiŽ in de EU-missie 'EUSEC' in de Democratische Republiek Congo
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 2/7/2009 (handelingen 4-82)
4-861 Els Schelfhout (CD&V) 9/7/2009
  de sluiting van de dispatching van Fedasil
  minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden
  beantwoord op 9/7/2009 (handelingen 4-83)
4-876 Els Schelfhout (CD&V) 16/7/2009
  de vuile oorlog in Oost-Congo en het gebrek aan internationale aandacht en daadkracht
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  beantwoord op 16/7/2009 (handelingen 4-86)
4-957 Els Schelfhout (CD&V) 19/11/2009
  de bevoegdheid van de federale centrale autoriteit in het kader van een adoptieprocedure
  minister van Justitie
  beantwoord op 19/11/2009 (handelingen 4-96)
4-1129 Els Schelfhout (CD&V) 4/3/2010
  de resultaten van het bezoek van de minister aan de regio van de Grote Meren
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 4/3/2010 (handelingen 4-114)
4-1156 Els Schelfhout (CD&V) 18/3/2010
  de organisatie van vrije en transparante verkiezingen in 2011 in de DRC
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 18/3/2010 (handelingen 4-116)
  Verwantschap met een andere vraag : schriftelijke vraag 4-7361