Olivier de Clippele - MR
 
Geboren te Ukkel op 13 april 1959

Licentiaat in de rechten (KULeuven)
Licentiaat in het notariaat (VUB)

Notaris

1999-2019 : lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad
1999-2009 : lid van de Raad van de Franse Gemeenschap
1999-2003 : senator aangewezen door de Raad van de Franse Gemeenschap
2006-2018 : gemeenteraadslid (Elsene)
2006-2012 : schepen (Elsene)

Officier in de Leopoldsorde (27 mei 2019)


Heeft in de Senaat 2 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 1999-2003      
Wetgevend werk
Legislatuur 1999-2003      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 1999-2003      
Mondelinge vragen
Legislatuur 1999-2003      
Vragen om uitleg
Legislatuur 1999-2003      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
15/7/1999-10/4/2003 Plaatsvervanger commissie voor de Justitie
15/7/1999-9/10/2001 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
15/7/1999-9/10/2001 Lid commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
9/10/2001-10/4/2003 Lid commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
18/10/2001-10/4/2003 Lid Werkgroep "Dotaties" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)
25/10/2001-10/4/2003 Rapporteur Werkgroep "Dotaties" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)
7/11/2002-10/4/2003 Lid Parlementaire onderzoekscommissie "Grote Meren"