Sfia Bouarfa - PS
 
Geboren te Jerada (Marokko) op 14 oktober 1950

Baccalaureus in de moderne letteren (Marokko)
Sociaal assistente
Licentiate in de arbeidswetenschappen


1994-2012 : gemeenteraadslid (Schaarbeek)
1995-2001 : lid van de raad van bestuur van de Brusselse Intercommunale voor Waterdistributie (BIWD)
1995-2001 : lid van de raad van bestuur van de Coöperatieve "Schaarbeekse Haard"
1995-2014 : lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement
1995-2009 : lid van het Parlement van de Franse Gemeenschap
1995-2004 : ondervoorzitster van de PS-fractie (Raad van de Franse Gemeenschap)
1997-2009 : secretaris van het Parlement van de Franse Gemeenschap
2001-2006 : lid van de raad van bestuur van de Brusselse Intercommunale voor Sanering (BrIS)
2001-2006 : lid van de raad van bestuur van de Vereniging van de Stad en de Gemeenten van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
2001-2009 : senator aangewezen door het Parlement van de Franse Gemeenschap

Officier in de Leopoldsorde (26 mei 2014)


Heeft in de Senaat 1 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Wetgevend werk
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
22/5/2001-1/10/2001 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
22/5/2001-10/4/2003 Plaatsvervanger commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
22/5/2001-10/4/2003 Lid commissie voor de Sociale Aangelegenheden
29/5/2001-10/4/2003 Plaatsvervanger commissie voor de Justitie
29/5/2001-10/4/2003 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
6/6/2001-10/4/2003 Lid subcommissie "Mensenhandel" (Binnenlandse Zaken en Administratieve Aangelegenheden)
17/7/2003-2/5/2007 Lid commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
17/7/2003-2/5/2007 Lid commissie voor de Sociale Aangelegenheden
17/7/2003-19/10/2004 Plaatsvervanger Parlementaire Overlegcommissie : afvaardiging Senaat
17/7/2003-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Justitie
5/2/2004-2/5/2007 Lid Werkgroep "Vergrijzing van de bevolking"
12/10/2004-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
9/10/2007-30/6/2009 Lid Commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
9/10/2007-30/6/2009 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
9/10/2007-30/6/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
9/10/2007-30/6/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
9/10/2007-30/6/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
9/10/2007-30/6/2009 Plaatsvervanger Parlementaire overlegcommissie : afvaardiging Senaat
18/10/2007-30/6/2009 Tweede ondervoorzitter Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
5/2/2009-30/6/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden