Nadia Merchiers - SP
 
Geboren te Gent op 20 augustus 1947

Maatschappelijk assistente

Hoofdconsulente (Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap)

1989-1996 en 2001-2006 : gemeenteraadslid (Gent)
1989-1995 : schepen (Gent)
1993- ? : ondervoorzitster van het Centrum voor Gelijkheid van Kansen en Racismebestrijding
1995-1999 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege


Heeft in de Senaat 2 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 1995-1999      
Wetgevend werk
Legislatuur 1995-1999      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 1995-1999      
Mondelinge vragen
Legislatuur 1995-1999      
Vragen om uitleg
Legislatuur 1995-1999      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
12/7/1995-30/4/1998 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
12/7/1995-5/5/1999 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
12/7/1995-5/5/1999 Plaatsvervanger Commissie voor de Binnenlandse en de Administratieve Aangelegenheden
12/7/1995-30/4/1998 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
8/10/1996-17/12/1998 Plaatsvervanger Parlementaire commissie van onderzoek naar de georganiseerde criminaliteit in BelgiŽ
30/4/1998-5/5/1999 Lid Commissie voor de Justitie
30/4/1998-13/10/1998 Plaatsvervanger Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
13/10/1998-5/5/1999 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden