Maaike De Vreese - N-VA
 
  website: www.maaikedevreese.be (*)

(*) De Senaat is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites van zijn leden.
Geboren te Brugge op 26 juli 1984

Master in de criminologie (UGent)
Academische initiële lerarenopleiding (UGent)

Adviseur ((FOD Binnenlandse Zaken)
Gewezen attaché (FOD Binnenlandse Zaken)

2014-2018 : kabinetsadviseur (Staatsecretaris voor Asiel en Migratie)
2019-2024 : lid van het Vlaams Parlement
2019-2024 : deelstaatsenator aangewezen door het Vlaams Parlement
Sinds 9 juni 2024 : lid van de Kamer van volksvertegenwoordigers


 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2019-2024      
Wetgevend werk
Legislatuur 2019-2024      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2019-2024      
Mondelinge vragen
                                      
Vragen om uitleg
                                      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
8/10/2019-27/5/2024 Lid Commissie voor de Transversale Aangelegenheden
8/10/2019-27/5/2024 Plaatsvervanger Federaal Adviescomité voor Europese Aangelegenheden : afvaardiging Senaat