Yoeri Vastersavendts - Open Vld
 
Geboren te Ukkel op 2 februari 1971

Licentiaat in de rechten (VUB)

Advocaat

Sinds 2001 : gemeenteraadslid (Asse)
Sinds 2001 : politieraadslid (zone AMOW - Asse-Merchtem-Opwijk-Wemmel)
7 januari - 7 mei 2010 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege
2012-2014 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege
2013-2018 : schepen (Asse)


Heeft in de Senaat 3 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Wetgevend werk
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
7/1/2010-7/5/2010 Lid Commissie voor de Justitie
7/1/2010-7/5/2010 Lid Controlecommissie betreffende de verkiezingsuitgaven en de boekhouding van de politieke partijen : afvaardiging Senaat
21/1/2010-7/5/2010 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"
3/3/2010-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
8/11/2012-28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
8/11/2012-10/1/2013 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
8/11/2012-10/1/2013 Lid Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
8/11/2012-28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
8/11/2012-28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
20/11/2012-28/4/2014 Lid Werkgroep "Statuut van de deskundigen in strafzaken"
13/12/2012-10/1/2013 Plaatsvervanger Parlementaire overlegcommissie : afvaardiging Senaat
10/1/2013-28/4/2014 Lid Commissie voor de Justitie
10/1/2013-28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
5/3/2013-28/4/2014 Lid Werkgroep "Ontwikkelingssamenwerking - Post 2015 MDG"
2/5/2013-28/4/2014 Lid Parlementair Comitť belast met de Wetsevaluatie : afvaardiging Senaat
2/5/2013-28/4/2014 Plaatsvervanger Gemengde parlementaire commissie belast met de fiscale hervorming : afvaardiging Senaat