Freddy Van Gaever - Vlaams Belang
 
Geboren te Berchem op 19 juni 1938

Licentiaat in de handels- en maritieme wetenschappen (UA)
Master in Tourism (UHasselt)

Transportadviseur

2004-2007 lid van het Vlaams Parlement
2007-2012 : gemeenteraadslid (Wommelgem)
2007-2010 : gecoöpteerd senator

Overleden op 15 december 2017 te Borgerhout

 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2007-2010      
Wetgevend werk
Legislatuur 2007-2010      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2007-2010      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2007-2010      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2007-2010      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
9/10/2007-7/5/2010 Lid Adviescomitť voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
9/10/2007-7/5/2010 Lid Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
9/10/2007-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
18/10/2007-7/5/2010 Tweede ondervoorzitter Adviescomitť voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
20/11/2008-2/7/2009 Plaatsvervanger Werkgroep "Dotaties aan leden van de koninklijke familie"
11/12/2008-16/7/2009 Plaatsvervanger Bijzondere opvolgingscommissie belast met het onderzoek naar de financiŽle en bankcrisis : afvaardiging Senaat
5/3/2009-12/10/2009 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"
13/1/2010-7/5/2010 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"