Franco Seminara - PS
 
Geboren te Frameries op 18 januari 1958

Gewezen ambtenaar

2001-2003 : ambassadeur van Handicap International - België
2003-2004 : expert (kabinet van de staatssecretaris voor het Gezin en Personen met een handicap)
Augustus-december 2006 : expert inzake personen met een handicap (bij de minister-president van het Waalse Gewest)
Januari - mei 2007 : senator rechtstreeks gekozen door het Franse kiescollege
2009-2010 : senator rechtstreeks gekozen door het Franse kiescollege
2010-2014 : lid van de Kamer van volksvertegenwoordigers
2012-2018 : gemeenteraadslid (Quaregnon)

Zilveren medaille in de Kroonorde (15 november 2007)
Burgerlijke medaille 2de klasse (18 juli 2005)


 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Wetgevend werk
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
11/1/2007-2/5/2007 Lid commissie voor de Sociale Aangelegenheden
1/2/2007-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
1/2/2007-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Justitie
19/2/2007-2/5/2007 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
2/7/2009-7/5/2010 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
15/10/2009-7/5/2010 Tweede ondervoorzitter Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
15/10/2009-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
15/10/2009-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
15/10/2009-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie