Flor Koninckx - SP.A-SPIRIT
 
Geboren te Tienen op 22 juni 1952

Licentiaat in de criminologie (UGent)

Gewezen commissaris bij de federale politie

2004-2009 : lid van de Vlaamse Raad
2004-2007 : senator aangewezen door de Vlaamse Raad
2007-2012 : gemeenteraadslid (Diest)
2007-2012 : schepen (Diest)
2007-2012 : OCMW-voorzitter (Diest)


Heeft in de Senaat 1 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2003-2007      
Wetgevend werk
Legislatuur 2003-2007      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2003-2007      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2003-2007      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2003-2007      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
10/9/2004-3/10/2005 Lid commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
10/9/2004-2/1/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
3/10/2005-2/1/2007 Lid Werkgroep "Ruimtevaart" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)
3/10/2005-2/1/2007 Lid commissie voor de Justitie
3/10/2005-2/1/2007 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden