Dominique Tilmans - MR
 
Eresenator
 
  website: www.dominiquetilmans.be (*)

(*) De Senaat is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites van zijn leden.
Geboren te Brussel op 4 augustus 1951

Licentiate in de politieke en diplomatieke wetenschappen (ULB)

1987-2003 : provincieraadslid (Luxemburg)
1993-2003 : bestendig afgevaardigde (Luxemburg)
2000-2003 : voorzitster van deIntercommunale de développement économique Idélux
2003-2007 : lid van de Kamer van volksvertegenwoordigers
2007-2014 : senator rechtstreeks gekozen door het Franse kiescollege
2009-2010 : voorzitster van de MR-fractie (Senaat)

Officier in de Leopoldsorde (6 juni 2010)


Heeft in de Senaat 3 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Wetgevend werk
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
9/10/2007-29/10/2009 Lid Adviescomitť voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
9/10/2007-7/5/2010 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
9/10/2007-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
18/10/2007-20/10/2009 Voorzitter Adviescomitť voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
11/12/2008-7/5/2010 Plaatsvervanger Bijzondere opvolgingscommissie belast met het onderzoek naar de financiŽle en bankcrisis : afvaardiging Senaat
5/3/2009-12/10/2009 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"
29/10/2009-7/5/2010 Lid Parlementaire overlegcommissie : afvaardiging Senaat
13/1/2010-7/5/2010 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"
6/7/2010-20/7/2010 Lid Commissie voor het Onderzoek van de Geloofsbrieven
20/7/2010-28/4/2014 Lid Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
20/7/2010-28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
20/7/2010-28/4/2014 Eerste ondervoorzitter Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
20/7/2010-28/4/2014 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
20/7/2010-28/4/2014 Lid Adviescomitť voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
22/6/2011-28/4/2014 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"
7/7/2011-28/4/2014 Voorzitter Werkgroep "Ruimtevaart"