Marc Wilmots - MR
 
Geboren te Dongelberg op 22 februari 1969

Trainer
Gewezen beroepsvoetballer

2003-2007 : senator rechtstreeks gekozen door het Franse kiescollege


 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2003-2007      
Wetgevend werk
Legislatuur 2003-2007      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2003-2007      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2003-2007      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2003-2007      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
17/7/2003-5/10/2004 Lid Adviescomitť voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
17/7/2003-2/5/2007 Lid commissie voor de Sociale Aangelegenheden
17/7/2003-5/10/2004 Plaatsvervanger commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
17/7/2003-5/10/2004 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden