Christel Geerts - SP.A-SPIRIT
 

Geboren te Sint-Niklaas op 25 juli 1961

Licentiate in de biomedische wetenschappen (VUB)
Doctor in de gerontologie (VUB)

Docente (VUB)

Sinds 2001 : gemeenteraadslid (Sint-Niklaas)
2001-2003, 2008-2010 en 2013-2018 : schepen (Sint-Niklaas)
Sinds 2002 : voorzitster van de vzw Drietakt
2003-2007 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege
2010-2012 : burgemeester (Sint-Niklaas)


Heeft in de Senaat 1 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2003-2007      
Wetgevend werk
Legislatuur 2003-2007      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2003-2007      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2003-2007      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2003-2007      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
17/7/2003-2/5/2007 Lid Adviescomitť voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
17/7/2003-15/1/2004 Lid commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
17/7/2003-2/5/2007 Lid commissie voor de Sociale Aangelegenheden
17/7/2003-2/5/2007 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
17/7/2003-15/7/2004 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
15/1/2004-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
15/1/2004-10/9/2004 Plaatsvervanger commissie voor de Justitie
5/2/2004-2/5/2007 Lid Werkgroep "Vergrijzing van de bevolking"
18/3/2004-2/5/2007 Voorzitter Werkgroep "Vergrijzing van de bevolking"
10/9/2004-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
17/12/2004-2/5/2007 Tweede ondervoorzitter commissie voor de Sociale Aangelegenheden