Frank Creyelman - Vlaams Belang
 
Ere-Vlaams volksvertegenwoordiger
 
Geboren te Dendermonde op 10 augustus 1961

Gewezen bediende

Sinds 1995 : gemeenteraadslid (Mechelen)
1995-1999 : lid van de Vlaamse Raad
1999-2007 : gecoöpteerd senator
2007-2014 : lid van het Vlaams Parlement
Sinds 2007 : politieraadslid (zone Mechelen)

 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Wetgevend werk
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
15/7/1999-10/4/2003 Lid commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
15/7/1999-10/4/2003 Plaatsvervanger commissie voor de Sociale Aangelegenheden
15/7/1999-22/5/2000 Plaatsvervanger Federaal adviescomitť voor de Europese Aangelegenheden: afvaardiging Senaat
20/1/2000-10/4/2003 Plaatsvervanger commissie voor politieke vernieuwing
22/5/2000-10/4/2003 Lid Federaal adviescomitť voor de Europese Aangelegenheden: afvaardiging Senaat
18/10/2001-10/4/2003 Lid Werkgroep "Dotaties" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)
17/7/2003-2/5/2007 Lid commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
17/7/2003-2/5/2007 Lid commissie voor de Sociale Aangelegenheden
17/7/2003-2/5/2007 Plaatsvervanger Federaal Adviescomitť voor de Europese Aangelegenheden : afvaardiging Senaat
5/2/2004-2/5/2007 Lid Werkgroep "Ruimtevaart" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)