Mohamed Daif - PS
 
Eresenator
 
Geboren te Had-Gharbia (Marokko) op 1 januari 1956

Industrieel ingenieur
Gediplomeerde in de gespecialiseerde studies inzake energie (ULB)
Gediplomeerde in de opvoedkunde (Université du Travail - Charleroi)

Leraar (met politiek verlof)

1995-2014 : lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad
1995-1999 : secretaris van de Vergadering van de Franse Gemeenschapscommissie
Sinds 1995 : voorzitter van de Association bruxelloise d’entraide et de formation (ABEF)
1999-2014 : lid van de Raad van de Franse Gemeenschap
1999-2001 : senator aangewezen door de Raad van de Franse Gemeenschap
2001-2012 : gemeenteraadslid (Sint-Jans-Molenbeek)
2001-2012 : schepen (Sint-Jans-Molenbeek)
2004-2009 : secretaris van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement
2009-2014 : secretaris van het Parlement van de Franse Gemeenschap
2013-2014 : senator aangewezen door het Parlement van de Franse Gemeenschap

Officier in de Leopoldsorde (6 juni 2009)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 1999-2003      
Wetgevend werk
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 1999-2003      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 1999-2003      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 1999-2003      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 1999-2003      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
15/7/1999 -16/5/2001 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
15/7/1999 -16/5/2001 Plaatsvervanger commissie voor de Justitie
15/7/1999 -16/5/2001 Plaatsvervanger commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
15/7/1999 -16/5/2001 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
15/7/1999 -16/5/2001 Lid commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
14/11/2000 -16/5/2001 Lid subcommissie "Mensenhandel" (Binnenlandse Zaken en Administratieve Aangelegenheden)
24/10/2013 -28/4/2014 Lid Commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden