Dominique Jeanmoye - PSC
 
Geboren te Keulen (Duitsland) op 14 januari 1964

Licentiate in de rechten (ULg)

Advocate

1989-2007 : gemeenteraadslid (Héron)
1989-2000 : burgemeester (Héron)
1997-1999 : gecoöpteerd senator
2006-2007 : schepen (Héron)

 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 1995-1999      
Wetgevend werk
Legislatuur 1995-1999      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 1995-1999      
Mondelinge vragen
Legislatuur 1995-1999      
Vragen om uitleg
Legislatuur 1995-1999      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
11/12/1997 -5/5/1999 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
11/12/1997 -5/5/1999 Lid Commissie voor de Binnenlandse en de Administratieve Aangelegenheden
11/12/1997 -5/5/1999 Plaatsvervanger Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
22/1/1998 -17/12/1998 Lid Parlementaire commissie van onderzoek naar de georganiseerde criminaliteit in BelgiŽ