Dany Vandenbossche - SP.A-SPIRIT
 
Geboren te Brugge op 2 april 1956

Licentiaat in de rechten (UGent)
Licentiaat in de criminologie (UGent)

Docent (Bestuursacademie Oost-Vlaanderen en Hogeschool Gent)
Gewezen kabinetsmedewerker

1990-1995 : OCMW-ondervoorzitter (Gent)
1995-1999 : lid van de Kamer van volksvertegenwoordigers
1995-2006 : gemeenteraadslid (Gent)
1995-1996 : schepen (Gent)
1999-2009 : lid van de Vlaamse Raad
18 januari - 2 mei 2007 : senator aangewezen door het Vlaams Parlement
2007-2009 : secretaris van het Vlaams Parlement

Ridder in de Leopoldsorde (11 juni 2004)

Overleden op 1 december 2013 te Gent
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2003-2007      
Wetgevend werk
Legislatuur 2003-2007      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2003-2007      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2003-2007      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2003-2007      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
13/11/1996-5/5/1999 Plaatsvervanger Parlementaire overlegcommissie : afvaardiging Kamer
23/1/2007-2/5/2007 Lid Werkgroep "Ruimtevaart" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)
23/1/2007-2/5/2007 Lid commissie voor de Justitie
23/1/2007-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
23/1/2007-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden