Richard Fournaux - MR
 
Geboren te Namen op 17 december 1963

Gewezen ondernemer

1988-2018 : gemeenteraadslid (Dinant)
1989-2006 : bestuurder van de Union des Classes moyennes van de provincie Namen
1991-1995 : provincieraadslid (Namen)
1994-1995 : lid van het directiecomité van het Bureau économique van de provincie Namen
1995-2018 : burgemeester (Dinant)
1995-2007 : lid van de Kamer van volksvertegenwoordigers
2007-2010 : senator rechtstreeks gekozen door het Franse kiescollege
Sinds 2012 : provincieraadslid (Namen)

Ridder in de Leopoldsorde (11 mei 2003)


 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2007-2010      
Wetgevend werk
Legislatuur 2007-2010      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2007-2010      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2007-2010      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2007-2010      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
9/10/2007-7/5/2010 Lid Adviescomitť voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
9/10/2007-7/5/2010 Lid Commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
9/10/2007-7/5/2010 Lid Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
9/10/2007-7/5/2010 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
8/12/2009-7/5/2010 Lid Werkgroep "Mensenhandel"