Paul Staes - CVP
 
Eresenator
 
Geboren te Berchem (Antwerpen) op 3 december 1945

1984-1994 : lid van het Europees Parlement
1995-1999 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege
1995-1999 : afgevaardigde naar de Parlementaire Assemblee van de Raad van Europa en de Assemblee van de West-Europese Unie

Ridder in de Leopoldsorde (9 juni 1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 1995-1999      
Wetgevend werk
Legislatuur 1995-1999      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 1995-1999      
Mondelinge vragen
Legislatuur 1995-1999      
Vragen om uitleg
Legislatuur 1995-1999      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
12/7/1995 -5/5/1999 Lid Commissie voor de Buitenlandse Aangelegenheden
12/7/1995 -5/5/1999 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
12/7/1995 -5/5/1999 Plaatsvervanger Commissie voor de Binnenlandse en de Administratieve Aangelegenheden
12/7/1995 -5/5/1999 Plaatsvervanger Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
12/7/1995 -5/5/1999 Lid Federaal adviescomitť voor de Europese Aangelegenheden : delegatie van de Senaat