Johan Weyts - CVP
 
Eresenator
 
Geboren te Mechelen op 9 juni 1939

Doctor in de rechten (UG)

Advocaat

1971-1995 : gemeenteraadslid (Brugge)
1987-1995 : senator voor het arrondissement Brugge
1987-2004 : lid van de Vlaamse Raad
1992-1995 : plaatsvervangend afgevaardigde naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
1995-1999 : senator aangewezen door de Vlaamse Raad
1995-1999 : plaatsvervangend afgevaardigde naar de Parlementaire Assemblee van de Raad van Europa en de Assemblee van de West-Europese Unie
1999-2003 : plaatsvervangend afgevaardigde naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad

Officier in de Leopoldsorde (11 juni 2004)


Overleden op 20 mei 2021 te Brugge
Heeft in de Senaat 2 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 1995-1999      
Wetgevend werk
Legislatuur 1995-1999      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 1995-1999      
Mondelinge vragen
Legislatuur 1995-1999      
Vragen om uitleg
Legislatuur 1995-1999      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
16/1/1992 -12/4/1995 Tweede ondervoorzitter Commissie voor de Verzoekschriften
16/1/1992 -8/12/1994 Lid Commissie voor de Economische Aangelegenheden
16/1/1992 -15/2/1995 Lid Commissie voor de FinanciŽn
16/1/1992 -12/4/1995 Lid Commissie voor de Verzoekschriften
16/1/1992 -12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor Herziening van de Grondwet en Hervorming der Instellingen
16/1/1992 -12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Handel
16/1/1992 -1/12/1994 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
1/12/1994 -12/4/1995 Lid Commissie voor de Justitie
8/12/1994 -12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Economische Aangelegenheden
12/7/1995 -5/5/1999 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
12/7/1995 -5/5/1999 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Aangelegenheden
12/7/1995 -5/5/1999 Tweede ondervoorzitter Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
12/7/1995 -5/5/1999 Lid Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
8/10/1996 -17/12/1998 Plaatsvervanger Parlementaire commissie van onderzoek naar de georganiseerde criminaliteit in BelgiŽ
22/10/1998 -5/5/1999 Lid Werkgroep "Consumentenkrediet" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)