Zoekresultaat schriftelijke vragen

Criteria :
3: Legislatuur 2003-2007
Ingediend door Marie-Josť Laloy

13 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
3-6423 Marie-Josť Laloy (PS) minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Fonds voor collectieve uitrustingen en diensten - Hervorming - Individuele socialezekerheidsuitkering.
  Verzending vraag 15/12/2006
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-84 23/1/2007
  Antwoord 12/2/2007
  Publicatie antwoord : bulletin 3-86 20/2/2007
3-6136 Marie-Josť Laloy (PS) minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Narcolepsie en hypersomnia - Behandeling - Evaluatie - Informatie.
  Verzending vraag 25/10/2006
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-80 28/11/2006
3-5542 Marie-Josť Laloy (PS) minister van Buitenlandse Zaken  
  Colombia - Schendingen van de mensenrechten.
  Verzending vraag 27/6/2006
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-72 1/8/2006
  Antwoord 24/4/2007
  Publicatie antwoord : bulletin 3-90 24/4/2007
3-4872 Marie-Josť Laloy (PS) minister van Leefmilieu en minister van Pensioenen  
  Pensioenen - Overheidssector - Cumulatie van inkomsten.
  Verzending vraag 7/4/2006
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-67 23/5/2006
  Antwoord 11/7/2006
  Publicatie antwoord : bulletin 3-71 18/7/2006
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-4871
3-4871 Marie-Josť Laloy (PS) minister van Ambtenarenzaken, Maatschappelijke Integratie, Grootstedenbeleid en Gelijke Kansen  
  Pensioenen - Overheidssector - Cumulatie van inkomsten.
  Verzending vraag 7/4/2006
  Antwoord 25/4/2006
  Publicatie antwoord : bulletin 3-65 25/4/2006
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-4872
3-4204 Marie-Josť Laloy (PS) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Gemeenteraadsverkiezingen - Stemrecht voor niet-Europese vreemdelingen - Inschrijvingsprocedure - Informatiecampagne bij de betrokken bevolking.
  Verzending vraag 24/1/2006
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-61 28/2/2006
  Antwoord 10/3/2006
  Publicatie antwoord : bulletin 3-62 14/3/2006
3-1014 Marie-Josť Laloy (PS) vice-eersteminister en minister van Justitie  
  DNA-gegevensbank "Criminalistiek" - Opvragen en registreren van de gegegvens -Van verkrachting verdachte personen.
  Verzending vraag 2/7/2004
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-21 10/8/2004
  Antwoord 20/8/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-22 24/8/2004
3-1011 Marie-Josť Laloy (PS) minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Wereldgezondheidsorganisatie - Taiwan - Kandidaatstelling waarnemer - Belgisch standpunt.
  Verzending vraag 29/6/2004
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-21 10/8/2004
  Antwoord 12/10/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-26 19/10/2004
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-1010
3-1010 Marie-Josť Laloy (PS) vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken  
  Wereldgezondheidsorganisatie - Taiwan - Kandidaatstelling waarnemer - Belgisch standpunt.
  Verzending vraag 29/6/2004
  Antwoord 20/7/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-21 10/8/2004
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-1011
3-556 Marie-Josť Laloy (PS) minister van Ontwikkelingssamenwerking  
  Bilaterale samenwerking - Partnerlanden - Keuze.
  Verzending vraag 5/12/2003
  Antwoord 18/12/2003
  Publicatie antwoord : bulletin 3-7 6/1/2004
  Verwantschap met een andere vraag : mondelinge vraag 3-95
3-442 Marie-Josť Laloy (PS) vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken  
  Reis van de minister naar IsraŽl in januari 2004 - Intenties.
  Verzending vraag 21/11/2003
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-7 6/1/2004
3-375 Marie-Josť Laloy (PS) minister van FinanciŽn  
  Alimentatiefonds - Instelling.
  Verzending vraag 24/10/2003
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-5 2/12/2003
  Antwoord 7/1/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-8 20/1/2004
3-372 Marie-Josť Laloy (PS) vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken  
  Irak - Sturen van Turkse troepen.
  Verzending vraag 24/10/2003
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-5 2/12/2003