Zoekresultaat schriftelijke vragen

Criteria :
3: Legislatuur 2003-2007
Ingediend door Didier Ramoudt

17 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
3-1017 Didier Ramoudt (VLD) minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid  
  Reisindustrie - Concurrentiepositie van BelgiŽ - Verlaging van het BTW-tarief.
  Verzending vraag 2/7/2004
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-21 10/8/2004
  Antwoord 15/9/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-26 19/10/2004
3-952 Didier Ramoudt (VLD) minister van Middenstand en Landbouw  
  Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars - Richtlijnen - Gebrek bij de goedkeuring door de Koning - Terugwerkende kracht van de nietigverklaring door de Raad van State.
  Verzending vraag 14/5/2004
  Antwoord 10/6/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-18 15/6/2004
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-951
3-951 Didier Ramoudt (VLD) minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid  
  Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars - Richtlijnen - Gebrek bij de goedkeuring door de Koning - Terugwerkende kracht van de nietigverklaring door de Raad van State.
  Verzending vraag 14/5/2004
  Antwoord 18/6/2004
  Beslissing niet publicatie 18/6/2004
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-952
3-899 Didier Ramoudt (VLD) minister van Mobiliteit en Sociale Economie  
  Belgisch rijbewijs - Buitenlands rijbewijs - Inwisseling.
  Verzending vraag 2/4/2004
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-16 18/5/2004
3-811 Didier Ramoudt (VLD) minister van FinanciŽn  
  Affiches - Aanplakkingstaks.
  Verzending vraag 4/3/2004
  Antwoord 19/3/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-13 30/3/2004
3-574 Didier Ramoudt (VLD) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Openbaarheid van bestuur - Raadpleging van documenten - Kosten.
  Verzending vraag 19/12/2003
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-9 3/2/2004
  Antwoord 9/2/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-10 17/2/2004
3-564 Didier Ramoudt (VLD) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Elektronische identiteitskaart - Invoering - Overgangsperiode.
  Verzending vraag 16/12/2003
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-8 20/1/2004
  Antwoord 29/1/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-9 3/2/2004
3-434 Didier Ramoudt (VLD) minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Studentenarbeid - Gebrek aan objectief cijfermateriaal.
  Verzending vraag 17/11/2003
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-7 6/1/2004
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-433
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-430
3-433 Didier Ramoudt (VLD) minister van Werk en Pensioenen  
  Studentenarbeid - Gebrek aan objectief cijfermateriaal.
  Verzending vraag 17/11/2003
  Antwoord 19/12/2003
  Publicatie antwoord : bulletin 3-7 6/1/2004
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-434
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-430
3-432 Didier Ramoudt (VLD) vice-eersteminister en minister van Justitie  
  Belgisch Staatsblad - Website - Raadpleging - Problemen.
  Verzending vraag 17/11/2003
  Antwoord 8/12/2003
  Publicatie antwoord : bulletin 3-6 16/12/2003
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-429
3-430 Didier Ramoudt (VLD) staatssecretaris voor Administratieve Vereenvoudiging, toegevoegd aan de Eerste minister  
  Studentenarbeid - Gebrek aan objectief cijfermateriaal.
  Verzending vraag 13/11/2003
  Antwoord 12/12/2003
  Beslissing niet publicatie 12/12/2003
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-433
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-434
3-429 Didier Ramoudt (VLD) staatssecretaris voor Administratieve Vereenvoudiging, toegevoegd aan de Eerste minister  
  Belgisch Staatsblad - Website - Raadpleging - Problemen.
  Verzending vraag 13/11/2003
  Antwoord 12/12/2003
  Beslissing niet publicatie 12/12/2003
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-432
3-390 Didier Ramoudt (VLD) minister van Mobiliteit en Sociale Economie  
  Modulair vervoer over de weg - Langere laadbakken - Eventuele toelating in BelgiŽ.
  Verzending vraag 24/10/2003
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-5 2/12/2003
  Antwoord 13/5/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-16 18/5/2004
3-365 Didier Ramoudt (VLD) minister van Ambtenarenzaken, Maatschappelijke Integratie en Grootstedenbeleid  
  Sociale werkplaatsen - Doorstroming naar het reguliere arbeidscircuit.
  Verzending vraag 17/10/2003
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-5 2/12/2003
  Antwoord 22/12/2003
  Publicatie antwoord : bulletin 3-7 6/1/2004
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-363
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-364
3-364 Didier Ramoudt (VLD) minister van Mobiliteit en Sociale Economie  
  Sociale werkplaatsen - Doorstroming naar het reguliere arbeidscircuit.
  Verzending vraag 17/10/2003
  Antwoord 21/11/2003
  Publicatie antwoord : bulletin 3-5 2/12/2003
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-363
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-365
3-363 Didier Ramoudt (VLD) minister van Werk en Pensioenen  
  Sociale werkplaatsen - Doorstroming naar het reguliere arbeidscircuit.
  Verzending vraag 17/10/2003
  Antwoord 1/12/2003
  Publicatie antwoord : bulletin 3-5 2/12/2003
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-364
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 3-365
3-71 Didier Ramoudt (VLD) staatssecretaris voor Arbeidsorganisatie en Welzijn op het werk, toegevoegd aan de minister van Werk en Pensioenen  
  Tijdelijke of mobiele bouwplaatsen - Veiligheid.
  Verzending vraag 8/8/2003
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-1 7/10/2003
  Antwoord 8/1/2004
  Publicatie antwoord : bulletin 3-8 20/1/2004