Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
3: Legislatuur 2003-2007
Ingediend door Marie-Josť Laloy

27 resultaten

3-20 Marie-Josť Laloy (PS) 16/10/2003
  de financiering van de ontmoetingsruimten
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 16/10/2003 (handelingen 3-14)
3-95 Marie-Josť Laloy (PS) 4/12/2003
  de keuze van de partnerlanden in het kader van de bilaterale ontwikkelingssamenwerking
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  vraag geherkwalificeerd
  Verwantschap met een andere vraag : schriftelijke vraag 3-556
3-105 Marie-Josť Laloy (PS) 10/12/2003
  het statuut van de brigadecommissarissen
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 11/12/2003 (handelingen 3-28)
3-117 Marie-Josť Laloy (PS) 17/12/2003
  het Rijksarchief voor Waals-Brabant
  Eerste minister
  beantwoord op 18/12/2003 (handelingen 3-31)
3-152 Marie-Josť Laloy (PS) 21/1/2004
  het informeren van klanten van luchtvaartmaatschappijen over de veiligheid van de vliegtuigen
  minister van Mobiliteit en Sociale Economie
  beantwoord op 22/1/2004 (handelingen 3-38)
3-195 Marie-Josť Laloy (PS) 11/2/2004
  het voorkomen van zelfmoord in gevangenissen
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  dossier afgesloten wegens einde zittingsperiode
3-251 Marie-Josť Laloy (PS) 17/3/2004
  de erkenning van fibromyalgie als specifiek syndroom
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 18/3/2004 (handelingen 3-47)
3-289 Marie-Josť Laloy (PS) 28/4/2004
  de maatregelen die door sommige werkgevers worden genomen om zwangere werkneemsters ertoe aan te zetten een deel van het zwangerschapsverlof op te nemen vůůr de geboorte van het kind
  minister van Werk en Pensioenen
  staatssecretaris voor Arbeidsorganisatie en Welzijn op het werk, toegevoegd aan de minister van Werk en Pensioenen
  beantwoord op 29/4/2004 (handelingen 3-55)
3-346 Marie-Josť Laloy (PS) 10/6/2004
  de kosten verbonden aan de financiŽle transfers door migranten naar hun land van oorsprong
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  minister van FinanciŽn
  beantwoord op 10/6/2004 (handelingen 3-62)
3-365 Marie-Josť Laloy (PS) 23/6/2004
  de terugbetaling van de geneesmiddelen die worden voorgeschreven voor de behandeling van hyperactiviteit
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 24/6/2004 (handelingen 3-66)
  Verwantschap met een andere vraag : mondelinge vraag 3-371
3-388 Marie-Josť Laloy (PS) 8/7/2004
  de Westelijke Sahara na het ontslag van VN-vertegenwoordiger James Baker
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 8/7/2004 (handelingen 3-70)
3-420 Marie-Josť Laloy (PS) 20/10/2004
  de storting van voorschotten door de Dienst voor Alimentatievorderingen
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn
  beantwoord op 21/10/2004 (handelingen 3-81)
3-440 Marie-Josť Laloy (PS) 9/11/2004
  de aangekondigde sluiting van 41 stationsloketten door de NMBS
  minister van Mobiliteit
  beantwoord op 10/11/2004 (handelingen 3-83)
3-524 Marie-Josť Laloy (PS) 12/1/2005
  de raadpleging door de NMBS van de gemeenten inzake de activiteiten van de kleine stations die met sluiting worden bedreigd
  vice-eersteminister en minister van Begroting en Overheidsbedrijven
  beantwoord op 13/1/2005 (handelingen 3-92)
3-554 Marie-Josť Laloy (PS) 2/2/2005
  het omstandigheidsverlof voor het geven van bloed, bloedplaatjes of bloedplasma
  minister van Werk
  minister van Ambtenarenzaken, Maatschappelijke Integratie, Grootstedenbeleid en Gelijke Kansen
  beantwoord op 3/2/2005 (handelingen 3-96)
3-582 Marie-Josť Laloy (PS) 23/2/2005
  het statuut van Kosovo
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 24/2/2005 (handelingen 3-98)
3-626 Marie-Josť Laloy (PS) 17/3/2005
  de volledige operationaliteit van de Dienst voor Alimentatievorderingen
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn
  beantwoord op 17/3/2005 (handelingen 3-102)
3-739 Marie-Josť Laloy (PS) 16/6/2005
  de publiciteit van de Dienst voor Alimentatievorderingen en de oprichting van een evaluatiecommissie
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn
  beantwoord op 16/6/2005 (handelingen 3-118)
3-838 Marie-Josť Laloy (PS) 9/11/2005
  een eventueel verzoek van de Amerikaanse regering inzake de niet-uitlevering van Amerikaanse burgers aan het Internationaal Strafhof
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 10/11/2005 (handelingen 3-132)
3-893 Marie-Josť Laloy (PS) 7/12/2005
  de campagne "peeceefobie"
  minister van Werk
  beantwoord op 8/12/2005 (handelingen 3-139)
3-908 Marie-Josť Laloy (PS) 14/12/2005
  de uitwijzing van een Mongoolse journaliste en haar zoon
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 15/12/2005 (handelingen 3-140)
3-978 Marie-Josť Laloy (PS) 2/2/2006
  het opschorten van de ontwikkelingsprojecten in Palestina
  minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  beantwoord op 2/2/2006 (handelingen 3-149)
3-1070 Marie-Josť Laloy (PS) 29/3/2006
  de werking van de interministeriŽle cel die belast is met 'ontvoeringen door ouders'
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 30/3/2006 (handelingen 3-157)
3-1094 Marie-Josť Laloy (PS) 26/4/2006
  de bestrijding van de mensenhandel
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 4/5/2006 (handelingen 3-162)
3-1249 Marie-Josť Laloy (PS) 25/10/2006
  de gevolgen van de vrijmaking van de postdiensten
  staatssecretaris voor Overheidsbedrijven, toegevoegd aan de minister van Begroting en Consumentenzaken
  beantwoord op 26/10/2006 (handelingen 3-185)
3-1288 Marie-Josť Laloy (PS) 23/11/2006
  de omstandigheden waarin mensen worden opgesloten in de gesloten centra en over de misbruiken van de Dienst Vreemdelingenzaken
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 23/11/2006 (handelingen 3-190)
3-1314 Marie-Josť Laloy (PS) 6/12/2006
  de rechten van de uitzendkrachten
  minister van Werk
  beantwoord op 7/12/2006 (handelingen 3-193)