Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Valre Vautmans

6 resultaten

1-791 Valre Vautmans (VLD) 17/2/1998
  de richtlijnen aan de gemeenten bij het vervangen van de nationale valuta's door de Euro
  vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 19/2/1998 (handelingen 1-167)
1-847 Valre Vautmans (VLD) 21/4/1998
  de benoemingen bij de Regie der Gebouwen
  minister van Ambtenarenzaken
  beantwoord op 23/4/1998 (handelingen 1-180)
1-860 Valre Vautmans (VLD) 29/4/1998
  de samenstelling en de werking van zijn kabinet
  minister van Ambtenarenzaken
  beantwoord op 14/5/1998 (handelingen 1-186)
1-954 Valre Vautmans (VLD) 8/7/1998
  het onderzoek naar een kamp voor politieke vluchtelingen te Bevingen
  minister van Ambtenarenzaken
  beantwoord op 9/7/1998 (handelingen 1-206)
1-1068 Valre Vautmans (VLD) 20/1/1999
  de nieuwe wet houdende verbod op de reclame voor tabaksproducten
  minister van Volksgezondheid en Pensioenen
  minister van Sociale Zaken
  beantwoord op 21/1/1999 (handelingen 1-239)
1-1147 Valre Vautmans (VLD) 31/3/1999
  het laattijdig afleveren van de nodige schattingsverslagen aan de gemeenten
  minister van Financin
  beantwoord op 1/4/1999 (handelingen 1-260)