Geert Bourgeois - N-VA
 
Correspondentie Vandenbogaerdelaan 16
8870 Izegem
tel.: 051 31 55 13
fax: 051 31 01 40
Geboren te Roeselare op 6 juli 1951

Licentiaat in de rechten (RUG)

Advocaat

1977-2018 : gemeenteraadslid (Izegem)
1983-1994 : schepen (Izegem)
1995-2004 en 13 juni - 12 juli 2010 : lid van de Kamer van volksvertegenwoordigers
1999-2000 : voorzitter van de VU-ID-fractie (Kamer van volksvertegenwoordigers)
13 juni - 22 juli 2004 : lid van de Vlaamse Raad
2004-2008 : minister van Bestuurszaken, Buitenlands Beleid, Media en Toerisme (Vlaamse regering)
2008-2009; 7 juni - 13 juli 2009 en 25 mei - 25 juli 2014 : lid van het Vlaams Parlement
2009-2014 : viceminister-president en minister Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering, Toerisme en Vlaamse Rand (Vlaamse regering)
2013-2018 : voorzitter van de gemeenteraad (Izegem)
3 juli - 25 juli 2014 : deelstaatsenator aangewezen door het Vlaams Parlement
2014-2019 : minister-president en minister van Buitenlands Beleid en Onroerend Erfgoed (Vlaamse regering)
Sinds 2 juli 2019 : lid van het Europees Parlement

 
Lidmaatschap van commissies
Lid  
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2014-2019      
Wetgevend werk
Legislatuur 2014-2019      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2014-2019      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2014-2019      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2014-2019