S. 3-258 Dossierfiche                  

Het regeringsbeleid i.v.m. internationale betrekkingen
commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging  

regeringsbeleid
internationale politiek

Parlementaire documenten

Er zijn nog geen parlementaire documenten beschikbaar voor dit dossier

                                      
Chronologie
  Monocameraal Senaat
  [S1] Behandeling door Senaat
30/9/2003   Indiening
30/9/2003   Verzending naar commissie: Buitenlandse Betrekkingen en Landsverdediging
  Commissie: Buitenlandse Betrekkingen en Landsverdediging
30/9/2003   Verzending naar commissie
30/9/2003   Inschrijving op agenda
30/9/2003   Inleidende uiteenzetting
vice-eerste minister en minister van Buitenlandse Zaken
30/9/2003   Aanwijzing rapporteur(s): Pierre Galand, Erika Thijs
30/9/2003   Gedachtewisseling
5/11/2003   Inschrijving op agenda
5/11/2003   Inleidende uiteenzetting
minister van Landsverdediging
5/11/2003   Gedachtewisseling
13/11/2003   Inschrijving op agenda
13/11/2003   Inleidende uiteenzetting
minister van Ontwikkelingssamenwerking
13/11/2003   Gedachtewisseling
10/12/2003   Inschrijving op agenda
10/12/2003   Inleidende uiteenzetting
door mevrouw Fientje Moerman, minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid
10/12/2003   Gedachtewisseling
2/5/2007   Einde behandeling
2/5/2007   Afsluiten dossier
Stand van het dossier
Procedure Toestand Behandelingsdata
Monocameraal Senaat Behandeling beŽindigd  
[S1] Behandeling door Senaat
Behandeling beŽindigd  
Commissie: Buitenlandse Betrekkingen en Landsverdediging
Behandeling beŽindigd 30/9/2003, 5/11/2003, 13/11/2003, 10/12/2003

Kruispuntbank van de wetgeving