Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
5: Legislatuur 2010-2014
Ingediend door Dalila Douifi

26 resultaten

5-1883 Dalila Douifi (sp.a) 2/2/2012
  de gemeentelijke administratieve sancties
  minister van Justitie
  beantwoord op 28/2/2012 (commissiehandelingen 5-129)
5-1884 Dalila Douifi (sp.a) 2/2/2012
  de bijsturing van de wetgeving inzake de gemeentelijke administratieve sancties
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken en Gelijke Kansen
  beantwoord op 13/3/2012 (commissiehandelingen 5-132)
5-2036 Dalila Douifi (sp.a) 6/3/2012
  de asielaanvragen uit de Balkan
  staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie
  beantwoord op 15/5/2012 (commissiehandelingen 5-149)
5-2089 Dalila Douifi (sp.a) 15/3/2012
  de te treffen maatregelen om de staat, de brandveiligheid en de controle van bezoekers van het Brusselse Justitiepaleis te verbeteren
  minister van Justitie
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 5-6182
5-2781 Dalila Douifi (sp.a) 3/12/2012
  de afgifte door BelgiŽ van biometrische paspoorten met vingerafdrukken
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  beantwoord op 23/1/2013 (commissiehandelingen 5-201)
5-3048 Dalila Douifi (sp.a) 6/2/2013
  de militaire en politieke ontwikkelingen in Mali
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 5-9115
5-3050 Dalila Douifi (sp.a) 6/2/2013
  de mogelijkheid die aan jongeren zonder papieren wordt geboden om een opleiding te vervolledigen
  staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie
  beantwoord op 28/3/2013 (commissiehandelingen 5-214)
5-3083 Dalila Douifi (sp.a) 7/2/2013
  de concrete invulling van het Belgische hervestigingsprogramma voor vluchtelingen
  staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie
  beantwoord op 28/3/2013 (commissiehandelingen 5-214)
5-3191 Dalila Douifi (sp.a) 27/2/2013
  de bedelende moeders met kinderen
  staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 5-8931
5-3192 Dalila Douifi (sp.a) 27/2/2013
  de mogelijkheid van patiŽnten om vrij een zorgverstrekker te kiezen
  vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, belast met Beliris en de Federale Culturele Instellingen
  beantwoord op 16/4/2013 (commissiehandelingen 5-217)
5-3193 Dalila Douifi (sp.a) 27/2/2013
  de ongelukken met kinderen in oververhitte auto's
  vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, belast met Beliris en de Federale Culturele Instellingen
  beantwoord op 16/4/2013 (commissiehandelingen 5-217)
5-3540 Dalila Douifi (sp.a) 8/5/2013
  het lot van de Rohingya in Myanmar
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  beantwoord op 10/7/2013 (commissiehandelingen 5-244)
5-3541 Dalila Douifi (sp.a) 8/5/2013
  een soepeler visumbeleid voor Syrische vluchtelingen
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  beantwoord op 10/7/2013 (commissiehandelingen 5-244)
5-4130 Dalila Douifi (sp.a) 21/10/2013
  de vernietiging van chemische wapens en het verbeteren van de humanitaire hulp in SyriŽ
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 5-10472
5-4344 Dalila Douifi (sp.a) 2/12/2013
  het achtergelaten medisch materiaal na heelkundige ingrepen en het gebruik van een checklist
  vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, belast met Beliris en de Federale Culturele Instellingen
  beantwoord op 17/12/2013 (commissiehandelingen 5-267)
5-4438 Dalila Douifi (sp.a) 11/12/2013
  de voorgestelde maatregelen van de Europese Commissie om hulp te bieden aan de vluchtelingen uit SyriŽ
  staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie
  beantwoord op 14/1/2014 (commissiehandelingen 5-270)
5-4493 Dalila Douifi (sp.a) 12/12/2013
  het overleg met de gemeenschappen over een tijdelijke verlenging van de verblijfsvergunning van jongeren in het kader van hun opleiding
  staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie
  beantwoord op 14/1/2014 (commissiehandelingen 5-270)
5-4599 Dalila Douifi (sp.a) 17/12/2013
  het aanzetten tot antimoslimgeweld door boeddhistische monniken in Myanmar
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 5-11266
5-4604 Dalila Douifi (sp.a) 17/12/2013
  de economische en sociale integratie van de Roma in BelgiŽ
  staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie
  beantwoord op 14/1/2014 (commissiehandelingen 5-271)
5-4606 Dalila Douifi (sp.a) 18/12/2013
  de uitbetaling van de kinderbijslag aan families met een collectieve schuldenregeling
  staatssecretaris voor Sociale Zaken, Gezinnen en Personen met een handicap, belast met Beroepsrisico's, en staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid, toegevoegd aan de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 21/1/2014 (commissiehandelingen 5-273)
5-4611 Dalila Douifi (sp.a) 18/12/2013
  de aangekondigde hervestiging van 75 vluchtelingen uit SyriŽ in 2014
  staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie
  beantwoord op 14/1/2014 (commissiehandelingen 5-270)
5-4662 Dalila Douifi (sp.a) 15/1/2014
  de burgeractivisten als partners in het Syrische conflict
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 5-11268
5-4665 Dalila Douifi (sp.a) 15/1/2014
  het voorstel tot grondwetswijziging in Burundi
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 5-11269
5-4696 Dalila Douifi (sp.a) 28/1/2014
  het belang van vrouwenrechten in de Europese strategie voor Afghanistan
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 5-11271
5-4883 Dalila Douifi (sp.a) 5/3/2014
  de Belgisch-Iraanse betrekkingen
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 5-11276
5-4952 Dalila Douifi (sp.a) 20/3/2014
  de aanvragen van asielzoekers die via Bulgarije in BelgiŽ zijn terechtgekomen
  staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie
  beantwoord op 1/4/2014 (commissiehandelingen 5-295)