Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
3: Legislatuur 2003-2007
Ingediend door Jurgen Ceder

12 resultaten

3-569 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 27/1/2005
  de operationalisering van de Communicatie- en Informatiecentra (CIC's)
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 17/2/2005 (handelingen 3-97)
3-570 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 27/1/2005
  de stand van zaken in verband met de taalproblematiek inzake de mobiele urgentiegroepen (MUG) in Vlaams-Brabant en Brussel
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 17/2/2005 (handelingen 3-97)
3-582 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 3/2/2005
  het veiligheidsbeleid in de gevangenissen
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 17/2/2005 (handelingen 3-97)
3-843 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 19/5/2005
  de rechten van het slachtoffer in een dossier met vereenvoudigd proces-verbaal
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 2/6/2005 (handelingen 3-114)
3-1055 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 20/10/2005
  het antibioticabeleid
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 27/10/2005 (handelingen 3-131)
3-1058 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 20/10/2005
  het gebruik van antibiotica in de veeteelt
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 27/10/2005 (handelingen 3-131)
3-1406 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 23/2/2006
  het statuut van de griffiers
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 9/3/2006 (handelingen 3-153)
3-1518 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 30/3/2006
  de contacten van een aantal Britse terroristen met de Russische maffia in BelgiŽ
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 20/4/2006 (handelingen 3-159)
3-1519 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 30/3/2006
  de controle op de aanwending van de toelage voor de gewezen moslimexecutieve van BelgiŽ
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 20/4/2006 (handelingen 3-159)
3-1527 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 11/4/2006
  de slapende zichtrekening van het Fonds voor de Bouw van Ziekenhuizen en medisch-sociale inrichtingen
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn
  vice-eersteminister en minister van Begroting en Consumentenzaken
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 20/4/2006 (handelingen 3-159)
3-1569 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 20/4/2006
  de ophelderingsgraad van misdrijven
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 27/4/2006 (handelingen 3-160)
3-1696 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 8/6/2006
  de overgangsperiode tussen de transporttoestellen C130 en A400M
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 15/6/2006 (handelingen 3-171)