Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Jurgen Ceder

3 resultaten

1-489 Jurgen Ceder (VL. BLOK) 24/3/1998
  grootschalige fraude in de socialistische zuil
  vice-eerste minister en minister van FinanciŽn en Buitenlandse Handel
  minister van Sociale Zaken
  minister van Justitie
  beantwoord op 7/5/1998 (handelingen 1-183)
1-587 Jurgen Ceder (VL. BLOK) 4/12/1998
  De Post en het Vlaams Blok
  vice-eerste minister en minister van Economie en Telecommunicatie, belast met Buitenlandse Handel
  beantwoord op 17/12/1998 (handelingen 1-235)
1-603 Jurgen Ceder (VL. BLOK) 20/1/1999
  zijn bezoek aan Cuba
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 21/1/1999 (handelingen 1-239)