Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Jeannine Leduc

12 resultaten

1-363 Jeannine Leduc (VLD) 15/10/1997
  de sanering van het Berlaymontgebouw
  minister van Ambtenarenzaken
  beantwoord op 13/11/1997 (handelingen 1-139)
1-394 Jeannine Leduc (VLD) 18/11/1997
  de BSE-problematiek in BelgiŽ
  minister van Volksgezondheid en Pensioenen
  minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen
  beantwoord op 20/11/1997 (handelingen 1-142)
1-435 Jeannine Leduc (VLD) 27/1/1998
  de schending van de mensenrechten in Algerije en onze verantwoordelijkheid ter zake
  minister van Buitenlandse Zaken
  vraag geherkwalificeerd
1-436 Jeannine Leduc (VLD) 28/1/1998
  de overval op het geldtransport te Borgworm
  vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 5/2/1998 (handelingen 1-162)
1-447 Jeannine Leduc (VLD) 11/2/1998
  de toekomst van de fruitsector
  minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen
  beantwoord op 12/2/1998 (handelingen 1-164)
1-493 Jeannine Leduc (VLD) 1/4/1998
  de schending van de mensenrechten in Algerije en onze verantwoordelijkheid ter zake
  vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken
  vice-eerste minister en minister van FinanciŽn en Buitenlandse Handel
  beantwoord op 23/4/1998 (handelingen 1-179)
1-519 Jeannine Leduc (VLD) 27/5/1998
  de gebrekkige controle en reglementering inzake boorddocumenten
  minister van Vervoer
  beantwoord op 4/6/1998 (handelingen 1-192)
1-520 Jeannine Leduc (VLD) 27/5/1998
  de problematiek van de grensarbeiders
  minister van Sociale Zaken
  vraag geherkwalificeerd
1-540 Jeannine Leduc (VLD) 30/6/1998
  de houding van de RSZ-administratie inzake de toepassing van de wet van 1 september 1997 in de tuinbouw- en de fruitteeltsector
  minister van Tewerkstelling en Arbeid, belast met het Beleid van gelijke kansen voor mannen en vrouwen
  minister van Sociale Zaken
  beantwoord op 9/7/1998 (handelingen 1-206)
1-544 Jeannine Leduc (VLD) 7/7/1998
  de Amerikaanse legerbasis te Zutendaal
  vice-eerste minister en minister van Landsverdediging, belast met Energie
  beantwoord op 9/7/1998 (handelingen 1-206)
1-580 Jeannine Leduc (VLD) 25/11/1998
  het verslag van de amerikaanse kamer van koophandel
  vice-eerste minister en minister van Economie en Telecommunicatie, belast met Buitenlandse Handel
  beantwoord op 3/12/1998 (handelingen 1-227)
1-617 Jeannine Leduc (VLD) 18/2/1999
  het instellen van het verbod op de handel in peren
  minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen
  beantwoord op 4/3/1999 (handelingen 1-250)