Zoekresultaat schriftelijke vragen

Criteria :
3: Legislatuur 2003-2007
Ingediend door Sfia Bouarfa

4 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
3-5567 Sfia Bouarfa (PS) staatssecretaris voor Modernisering van de FinanciŽn en de Strijd tegen de fiscale fraude, toegevoegd aan de minister van FinanciŽn  
  Verzekering - Dekking van zwartwerk.
  Verzending vraag 27/6/2006
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-72 1/8/2006
  Antwoord 18/4/2007
  Publicatie antwoord : bulletin 3-90 24/4/2007
3-5549 Sfia Bouarfa (PS) minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Eetlustremmers - Gevaar voor het optreden van pulmonale arteriŽle hypertensie.
  Verzending vraag 27/6/2006
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-72 1/8/2006
  Antwoord 6/12/2006
  Publicatie antwoord : bulletin 3-81 12/12/2006
3-2465 Sfia Bouarfa (PS) minister van Buitenlandse Zaken  
  FOD Buitenlandse Zaken - Landenfiches - Mededeling aan senatoren.
  Verzending vraag 20/4/2005
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-41 24/5/2005
  Antwoord 14/6/2005
  Publicatie antwoord : bulletin 3-43 21/6/2005
3-2282 Sfia Bouarfa (PS) vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken  
  Bezoek van vreemde staatshoofden en regeringsleiders aan BelgiŽ - Ordestrijdkrachten - Inzet van politiemiddelen - Veiligheid van de burgers.
  Verzending vraag 3/3/2005
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 3-38 12/4/2005
  Antwoord 30/5/2005
  Publicatie antwoord : bulletin 3-42 7/6/2005