Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
5: Legislatuur 2010-2014
Ingediend door Hassan Bousetta

16 resultaten

5-55 Hassan Bousetta (PS) 24/2/2011
  de begeleiding van de politieke hervormingen en het ondersteunen van de overgang naar democratie in de Arabische wereld
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 24/2/2011 (handelingen 5-13)
5-84 Hassan Bousetta (PS) 24/3/2011
  de steun aan het democratiseringsproces in Benin en de begeleiding na de presidentsverkiezingen
  minister van Ontwikkelingssamenwerking, belast met Europese Zaken
  beantwoord op 24/3/2011 (handelingen 5-17)
5-100 Hassan Bousetta (PS) 31/3/2011
  de burgerzin en het stemrecht van buitenlanders die in BelgiŽ wonen
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 31/3/2011 (handelingen 5-19)
5-244 Hassan Bousetta (PS) 7/7/2011
  de humanitaire en de migratiecrisis in LibiŽ
  minister van Ontwikkelingssamenwerking, belast met Europese Zaken
  beantwoord op 7/7/2011 (handelingen 5-29)
5-333 Hassan Bousetta (PS) 15/12/2011
  de houding van BelgiŽ ten opzichte van regeringen die door islamitische partijen worden geleid
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  beantwoord op 15/12/2011 (handelingen 5-40)
5-384 Hassan Bousetta (PS) 26/1/2012
  de verontrustende situatie binnen de overgangsregering van de Libische Overgangsraad
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  beantwoord op 26/1/2012 (handelingen 5-45)
5-431 Hassan Bousetta (PS) 16/2/2012
  het vrijgeven van bevroren bezittingen van de voormalige Tunesische en Libische regimes
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Duurzame Ontwikkeling, belast met Ambtenarenzaken
  beantwoord op 16/2/2012 (handelingen 5-48)
5-523 Hassan Bousetta (PS) 3/5/2012
  de economische migratie
  minister van Werk
  beantwoord op 3/5/2012 (handelingen 5-58)
5-563 Hassan Bousetta (PS) 30/5/2012
  de advocatenstaking
  minister van Justitie
  beantwoord op 31/5/2012 (handelingen 5-61)
5-697 Hassan Bousetta (PS) 7/11/2012
  het artikel 47bis van het Wetboek van strafvordering
  minister van Justitie
  beantwoord op 8/11/2012 (handelingen 5-78)
5-816 Hassan Bousetta (PS) 24/1/2013
  de Fyra-trein
  minister van Overheidsbedrijven en Ontwikkelingssamenwerking, belast met Grote Steden
  beantwoord op 24/1/2013 (handelingen 5-89)
 
Herkwalificatie van :
5-909 Hassan Bousetta (PS) 20/3/2013
  het wapenembargo tegen SyriŽ
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  beantwoord op 21/3/2013 (handelingen 5-96)
5-1026 Hassan Bousetta (PS) 6/6/2013
  de peiling rond de integratie van migranten in BelgiŽ
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken en Gelijke Kansen
  beantwoord op 6/6/2013 (handelingen 5-106)
5-1042 Hassan Bousetta (PS) 12/6/2013
  het PRISM-programma en de bescherming van de privacy
  minister van Justitie
  beantwoord op 13/6/2013 (handelingen 5-107)
5-1121 Hassan Bousetta (PS) 10/10/2013
  de schipbreuk van een boot met migranten voor de kust van Lampedusa
  staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie
  beantwoord op 10/10/2013 (handelingen 5-118)
5-1201 Hassan Bousetta (PS) 5/12/2013
  het actieplan tegen sociale dumping
  minister van Werk
  beantwoord op 5/12/2013 (handelingen 5-129)