Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
5: Legislatuur 2010-2014
Ingediend door Jurgen Ceder

12 resultaten

5-57 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 24/2/2011
  de Belgische houding ten aanzien van LibiŽ
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 24/2/2011 (handelingen 5-13)
5-139 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 12/5/2011
  het incident tijdens de controles op taxi's zonder vergunning aan de nationale luchthaven
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 12/5/2011 (handelingen 5-22)
5-212 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 23/6/2011
  zijn kennis van de frauduleuze statistieken van de Griekse overheid in 2001
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 23/6/2011 (handelingen 5-27)
5-311 Jurgen Ceder (Onafhankelijke) 24/11/2011
  de nepdoodsberichten van het Belgisch Instituut voor de verkeersveiligheid
  staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste Minister
  beantwoord op 24/11/2011 (handelingen 5-36)
5-361 Jurgen Ceder (Onafhankelijke) 12/1/2012
  het uitblijven van een benoeming aan het hoofd van het Centrum voor gelijke kansen en racismebestrijding
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken en Gelijke Kansen
  beantwoord op 12/1/2012 (handelingen 5-43)
5-579 Jurgen Ceder (Onafhankelijke) 5/6/2012
  de plannen ten aanzien van extremistische verenigingen
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken en Gelijke Kansen
  beantwoord op 7/6/2012 (handelingen 5-62)
5-628 Jurgen Ceder (Onafhankelijke) 4/7/2012
  het standpunt van de Belgische regering over een mogelijke militaire interventie in SyriŽ
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  beantwoord op 5/7/2012 (handelingen 5-70)
5-711 Jurgen Ceder (Onafhankelijke) 27/11/2012
  de erkenning van het ACW als bedrijf in herstructurering
  minister van Werk
  beantwoord op 29/11/2012 (handelingen 5-81)
5-834 Jurgen Ceder (Onafhankelijke) 5/2/2013
  de rapporten van de Staatsveiligheid over parlementsleden
  minister van Justitie
  beantwoord op 7/2/2013 (handelingen 5-91)
5-993 Jurgen Ceder (Onafhankelijke) 21/5/2013
  de versoepeling van het olie-embargo tegen SyriŽ en de potentiŽle voordelen voor Al-Nusra en andere jihadistische groepen
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  beantwoord op 23/5/2013 (handelingen 5-104)
5-1140 Jurgen Ceder (Onafhankelijke) 24/10/2013
  de mogelijkheid van excuses voor de executies van Belgische soldaten tijdens de Eerste Wereldoorlog
  minister van Justitie
  beantwoord op 24/10/2013 (handelingen 5-121)
5-1277 Jurgen Ceder (Onafhankelijke) 29/1/2014
  de Belgische handelsmissie en de vrouwenrechtensituatie in Saoedi-ArabiŽ
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken
  beantwoord op 30/1/2014 (handelingen 5-138)