Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Roland Duchatelet

3 resultaten

4-499 Roland Duchatelet (Open Vld) 1/12/2008
  de impact van de banken- en kredietcrisis op de rechtbanken
  vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 4/12/2008 (handelingen 4-51)
4-1107 Roland Duchatelet (Open Vld) 25/2/2010
  het toekennen van een basisinkomen aan de inwoners van Ha´ti
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  beantwoord op 25/2/2010 (handelingen 4-113)
4-1201 Roland Duchatelet (Open Vld) 20/4/2010
  de stand van zaken in het onderzoek naar de zaak-Ye
  minister van Justitie
  dossier afgesloten