Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Sfia Bouarfa

16 resultaten

4-60 Sfia Bouarfa (PS) 19/12/2007
  de Dienst voor Alimentatievorderingen
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 4-118
4-133 Sfia Bouarfa (PS) 13/2/2008
  economische migratie
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 14/2/2008 (handelingen 4-16)
4-210 Sfia Bouarfa (PS) 9/4/2008
  de studie van Belgische criminologen betreffende "De rol van politie en justitie in de aanpak van discriminatie"
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 10/4/2008 (handelingen 4-24)
4-288 Sfia Bouarfa (PS) 14/5/2008
  de Belgische samenwerking in Bolivia
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  beantwoord op 15/5/2008 (handelingen 4-29)
4-362 Sfia Bouarfa (PS) 18/6/2008
  het onthaal van buitenlandse onderzoekers
  minister van KMO's, Zelfstandigen, Landbouw en Wetenschapsbeleid
  beantwoord op 19/6/2008 (handelingen 4-35)
4-454 Sfia Bouarfa (PS) 12/11/2008
  het interimwerk
  vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen
  beantwoord op 13/11/2008 (handelingen 4-48)
4-471 Sfia Bouarfa (PS) 19/11/2008
  het verdrijven van honderden mensen zonder papieren
  minister van Migratie- en Asielbeleid
  beantwoord op 20/11/2008 (handelingen 4-49)
4-504 Sfia Bouarfa (PS) 4/12/2008
  het toekennen van een verblijfsvergunning aan buitenlandse partners van een burger van de Europese Unie
  minister van Migratie- en Asielbeleid
  beantwoord op 4/12/2008 (handelingen 4-51)
4-591 Sfia Bouarfa (PS) 28/1/2009
  de Belgische samenwerking te Gaza
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  beantwoord op 29/1/2009 (handelingen 4-61)
4-622 Sfia Bouarfa (PS) 12/2/2009
  het verblijfsrecht voor vreemdelingen
  minister van Migratie- en Asielbeleid
  beantwoord op 12/2/2009 (handelingen 4-63)
4-636 Sfia Bouarfa (PS) 18/2/2009
  het echtelijk geweld in het kader van de gezinshereniging
  minister van Migratie- en Asielbeleid
  beantwoord op 19/2/2009 (handelingen 4-64)
4-653 Sfia Bouarfa (PS) 4/3/2009
  de prioriteiten inzake asielbeleid en migratie
  minister van Migratie- en Asielbeleid
  beantwoord op 5/3/2009 (handelingen 4-65)
4-714 Sfia Bouarfa (PS) 2/4/2009
  het attest van voldoende huisvesting voor gezinshereniging, in overeenstemming met de omzendbrief van 21 juni 2007
  minister van Migratie- en Asielbeleid
  beantwoord op 2/4/2009 (handelingen 4-71)
4-733 Sfia Bouarfa (PS) 23/4/2009
  de toekenning van de inkomensgarantie voor ouderen aan personen die in het buitenland verblijven
  minister van Maatschappelijke Integratie, Pensioenen en Grote Steden
  beantwoord op 23/4/2009 (handelingen 4-72)
4-802 Sfia Bouarfa (PS) 11/6/2009
  de ongeldige en blancostemmen
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 11/6/2009 (handelingen 4-79)
4-832 Sfia Bouarfa (PS) 25/6/2009
  de situatie van de mensen zonder papieren en de beloften die werden gedaan aan de bezetters van gebouwen
  minister van Migratie- en Asielbeleid
  beantwoord op 25/6/2009 (handelingen 4-81)