Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Karim Van Overmeire

15 resultaten

4-6 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 24/10/2007
  zijn reis naar Afrika met een legervliegtuig en de gevolgen daarvan voor onze soldaten in Afghanistan
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 8/11/2007 (handelingen nog niet gepubliceerd)
4-32 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 28/11/2007
  de ondertekening van het zogenaamde Hervormingsverdrag van de Europese Unie door BelgiŽ
  Eerste minister
  beantwoord op 29/11/2007 (handelingen nog niet gepubliceerd)
4-203 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 13/3/2008
  het rapport van het Comitť tegen rassendiscriminatie
  minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Pensioenen en Maatschappelijke Integratie
  beantwoord op 13/3/2008 (handelingen 4-20)
4-327 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 29/5/2008
  de recente crisis in de relatie tussen BelgiŽ en de Democratische Republiek Congo
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 29/5/2008 (handelingen 4-32)
4-330 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 2/6/2008
  de ondertekening van het nieuwe Benelux-verdrag in Den Haag op 17 juni 2008
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 5/6/2008 (handelingen 4-33)
  Herkwalificatie van : vraag om uitleg 4-345
4-582 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 22/1/2009
  de toetredingsonderhandelingen tot de Europese Gemeenschap met Turkije
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 22/1/2009 (handelingen 4-60)
4-657 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 5/3/2009
  het Flanders House in New York en de samenwerking tussen de federale diplomatie en de Vlaamse vertegenwoordigers in het buitenland
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 5/3/2009 (handelingen 4-65)
4-893 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 15/10/2009
  de uitlevering van verdachten tussen BelgiŽ en Marokko
  minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Justitie
  beantwoord op 15/10/2009 (handelingen 4-89)
4-917 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 29/10/2009
  de rol van de Belgische consulaten en ambassades in het kader van het Vlaamse inburgeringsbeleid
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 29/10/2009 (handelingen 4-93)
4-955 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 19/11/2009
  de rol van de FOD Buitenlandse Zaken inzake exportbeleid
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 19/11/2009 (handelingen 4-96)
4-985 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 10/12/2009
  de communautaire scheeftrekkingen inzake de spreiding van asielzoekers over de gemeenten
  eerste minister, belast met de CoŲrdinatie van het Migratie- en asielbeleid
  beantwoord op 10/12/2009 (handelingen 4-101)
4-1020 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 7/1/2010
  de mogelijke stopzetting van het Airbus A400M-programma
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 7/1/2010 (handelingen 4-107)
4-1047 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 21/1/2010
  het standpunt van de regering over de problematische ontwikkeling van de A400M-transportvliegtuigen
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 21/1/2010 (handelingen 4-109)
4-1144 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 11/3/2010
  de asielproblematiek, meer bepaald met betrekking tot Oost-Europese landen
  eerste minister, belast met de CoŲrdinatie van het Migratie- en asielbeleid
  beantwoord op 11/3/2010 (handelingen 4-115)
4-1179 Karim Van Overmeire (Vlaams Belang) 25/3/2010
  de Belgische houding ten aanzien van de herdenking van de Berberse Lente in Algerije
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 25/3/2010 (handelingen 4-117)