Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Jurgen Ceder

17 resultaten

4-47 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 11/12/2007
  mogelijke sociale fraude in het Fonds voor bestaanszekerheid van de houthandel
  minister van Werk
  beantwoord op 13/12/2007 (handelingen nog niet gepubliceerd)
4-316 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 22/5/2008
  de inspectie bij het Fonds voor bestaanszekerheid van de houthandel
  vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen
  beantwoord op 29/5/2008 (handelingen 4-32)
4-382 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 26/6/2008
  de mogelijke RSZ-fraude bij de Fondsen voor bestaanszekerheid voor de houthandel en de zagerijen
  vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen
  beantwoord op 26/6/2008 (handelingen 4-36)
4-409 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 10/7/2008
  de nieuwe aanwijzing van de leden van raad van bestuur van het Centrum voor Gelijkheid van Kansen en voor Racismebestrijding
  eerste minister
  vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen
  beantwoord op 10/7/2008 (handelingen 4-38)
4-425 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 22/10/2008
  het Verdrag inzake de verlening van Europese octrooien en de positie van het Nederlands
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 23/10/2008 (handelingen 4-46)
4-479 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 20/11/2008
  de recente studie over de drugsproblematiek in de Euregio Maas-Rijn
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 20/11/2008 (handelingen 4-49)
4-490 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 27/11/2008
  de mogelijkheid om troepen te sturen naar Oost-Congo
  eerste minister
  beantwoord op 27/11/2008 (handelingen 4-50)
4-659 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 5/3/2009
  de bijkomende financiŽle steun aan Gaza
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 5/3/2009 (handelingen 4-65)
4-717 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 2/4/2009
  het Executief van de Moslims van BelgiŽ
  minister van Justitie
  beantwoord op 2/4/2009 (handelingen 4-71)
4-718 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 2/4/2009
  de reis naar China van een aantal majoors
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 23/4/2009 (handelingen 4-72)
4-737 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 23/4/2009
  het bijhouden van dossiers over politici door de Veiligheid van de Staat
  minister van Justitie
  beantwoord op 23/4/2009 (handelingen 4-72)
4-738 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 23/4/2009
  de Belgische houding ten aanzien van de Durban II-conferentie
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 30/4/2009 (handelingen 4-75)
4-764 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 7/5/2009
  de rol van de federale politie in het kader van de gewelddaden tegenover De Lijn in het Pajottenland
  minister van Justitie
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 7/5/2009 (handelingen 4-76)
4-793 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 28/5/2009
  het selectieve optreden van het Centrum voor gelijkheid van kansen en voor racismebestrijding in het kader van racisme ten aanzien van Vlamingen
  vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen
  beantwoord op 28/5/2009 (handelingen 4-78)
4-906 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 22/10/2009
  de informatisering van Justitie
  minister van Justitie
  beantwoord op 22/10/2009 (handelingen 4-92)
4-984 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 10/12/2009
  de mogelijke vernietiging van de regularisatie-instructie
  staatssecretaris voor Begroting, Migratie- en asielbeleid, Gezinsbeleid en Federale Culturele Instellingen
  beantwoord op 10/12/2009 (handelingen 4-101)
4-995 Jurgen Ceder (Vlaams Belang) 17/12/2009
  de vernietiging van de regularisatie-instructie door de Raad van State
  staatssecretaris voor Begroting, Migratie- en asielbeleid, Gezinsbeleid en Federale Culturele Instellingen
  beantwoord op 17/12/2009 (handelingen 4-103)