Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Johan Vande Lanotte

6 resultaten

4-903 Johan Vande Lanotte (sp.a) 22/10/2009
  de besparingen in de fiscale verminderingen voor energiebesparende investeringen
  eerste minister, belast met de Co÷rdinatie van het Migratie- en asielbeleid
  beantwoord op 22/10/2009 (handelingen 4-92)
4-926 Johan Vande Lanotte (sp.a) 29/10/2009
  de fiscale aftrek voor zonnepanelen en de nucleaire rente
  eerste minister, belast met de Co÷rdinatie van het Migratie- en asielbeleid
  beantwoord op 29/10/2009 (handelingen 4-93)
4-1005 Johan Vande Lanotte (sp.a) 17/12/2009
  de bijdrage van de nucleaire producenten aan een co÷peratieve vennootschap
  vice-eersteminister en minister van FinanciŰn en Institutionele Hervormingen
  beantwoord op 17/12/2009 (handelingen 4-103)
4-1075 Johan Vande Lanotte (sp.a) 4/2/2010
  de schietpartij in Laken
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 4/2/2010 (handelingen 4-111)
4-1138 Johan Vande Lanotte (sp.a) 11/3/2010
  de impact van de prijsstijgingen op de werkgelegenheid
  minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen
  beantwoord op 11/3/2010 (handelingen 4-115)
4-1212 Johan Vande Lanotte (sp.a) 22/4/2010
  het personeelsbestand van het Commissariaat-Generaal voor de Vluchtelingen en Staatlozen
  staatssecretaris voor Begroting, Migratie- en asielbeleid, Gezinsbeleid en Federale Culturele Instellingen
  dossier afgesloten