Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
2: Legislatuur 1999-2003
Ingediend door Sfia Bouarfa

8 resultaten

2-636 Sfia Bouarfa (PS) 7/6/2001
  het feit dat de politie scholen binnenvalt om kinderen van uitgeprocedeerde asielzoekers uit te zetten
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 7/6/2001 (handelingen 2-122)
2-788 Sfia Bouarfa (PS) 12/12/2001
  de afgifte van reispassen aan in BelgiŽ gevestigde vreemdelingen met een "onbepaalde nationaliteit"
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 13/12/2001 (handelingen 2-164)
2-974 Sfia Bouarfa (PS) 15/5/2002
  de racistische misdaden die in Schaarbeek zijn gepleegd
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 16/5/2002 (handelingen 2-204)
2-994 Sfia Bouarfa (PS) 29/5/2002
  het beroep dat wordt gedaan op de spoeddiensten van de ziekenhuizen
  minister van Sociale Zaken en Pensioenen
  beantwoord op 30/5/2002 (handelingen 2-208)
2-1105 Sfia Bouarfa (PS) 7/11/2002
  de problematiek van de visa voor gezinshereniging
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 7/11/2002 (handelingen 2-239)
2-1144 Sfia Bouarfa (PS) 27/11/2002
  de arbeidskaart van buitenlandse studenten
  vice-eersteminister en minister van Werkgelegenheid
  beantwoord op 28/11/2002 (handelingen 2-247)
2-1198 Sfia Bouarfa (PS) 15/1/2003
  de beveiliging van paspoorten in de Belgische diplomatieke posten in het buitenland
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 16/1/2003 (handelingen 2-262)
2-1229 Sfia Bouarfa (PS) 6/2/2003
  het opsporen van het aids-virus (HIV-test) bij kinderverkrachters
  minister van Justitie
  beantwoord op 6/2/2003 (handelingen 2-267)