Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
2: Legislatuur 1999-2003
Ingediend door Philippe Monfils

31 resultaten

2-23 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 28/10/1999
  haar verklaring dat de wet van 10 december 1997 betreffende het verbod op tabaksreclame herzien moet worden
  minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu
  beantwoord op 28/10/1999 (handelingen 2-9)
2-151 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 23/2/2000
  het samenwerkingsakkoord met Vietnam
  staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 24/2/2000 (handelingen 2-30)
2-152 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 23/2/2000
  de wet van 22 maart 1999 betreffende de identificatieprocedure via DNA-onderzoek in strafzaken
  minister van Justitie
  vraag ingetrokken
2-206 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 30/3/2000
  de vordering van lokalen in het kasteel van Sclessin voor Euro 2000
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 30/3/2000 (handelingen 2-38)
2-267 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 25/5/2000
  de organisatie van de hulpdiensten tijdens Euro 2000
  minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu
  beantwoord op 25/5/2000 (handelingen 2-47)
2-281 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 7/6/2000
  de Amerikaanse plannen voor een nationaal rakettenschild (NMD)
  minister van Landsverdediging
  vraag ingetrokken
2-345 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 12/10/2000
  het recht van de deken van de Nationale Orde van advocaten om de toegang tot het Rijksregister aan andere personen te delegeren
  minister van Justitie
  vraag ingetrokken
2-381 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 16/11/2000
  het geweld tegen dieren in slachthuizen
  minister van Justitie
  beantwoord op 16/11/2000 (handelingen 2-78)
2-464 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 25/1/2001
  het bezoek van de staatssecretaris aan Cyprus
  staatssecretaris toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 25/1/2001 (handelingen 2-90)
2-489 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 7/2/2001
  de drugstesten in het verkeer
  vice-eersteminister en minister van Mobiliteit en Vervoer
  minister van Binnenlandse Zaken
  minister van Justitie
  beantwoord op 15/2/2001 (handelingen 2-96)
2-492 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 8/2/2001
  het artikel 62 van de wet van 30 juni 1994 betreffende het auteursrecht en de naburige rechten
  minister van Justitie
  behandeling uitgesteld
2-525 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 7/3/2001
  het vereenvoudigen van de toegang tot bepaalde zelfstandige beroepen
  minister van Landbouw en Middenstand
  beantwoord op 8/3/2001 (handelingen 2-100)
2-574 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 19/4/2001
  de bedragen die de Staat wil toewijzen aan de extra prestaties van de federale politie
  vice-eersteminister en minister van Begroting, Maatschappelijke Integratie en Sociale Economie
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 19/4/2001 (handelingen 2-107)
2-629 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 6/6/2001
  de schending van de godsdienstvrijheid door het communistisch regime in Vietnam
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 7/6/2001 (handelingen 2-122)
2-709 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 9/10/2001
  de campagne van het Belgisch Instituut voor de Verkeersveiligheid (BIVV) over hoffelijkheid achter het stuur
  vice-eersteminister en minister van Mobiliteit en Vervoer
  beantwoord op 11/10/2001 (handelingen 2-144)
2-767 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 29/11/2001
  het allergierisico bij het gebruik van euromunten
  minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu
  beantwoord op 29/11/2001 (handelingen 2-161)
2-795 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 13/12/2001
  het rijbewijs voor motorfietsen van 125 cc
  vice-eersteminister en minister van Mobiliteit en Vervoer
  beantwoord op 13/12/2001 (handelingen 2-164)
2-810 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 9/1/2002
  de dringende geneeskundige hulpverlening
  minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu
  beantwoord op 10/1/2002 (handelingen 2-172)
2-837 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 24/1/2002
  het verkeersveiligheidsplan
  minister van Binnenlandse Zaken
  vice-eersteminister en minister van Mobiliteit en Vervoer
  minister van Justitie
  beantwoord op 24/1/2002 (handelingen 2-175)
2-845 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 29/1/2002
  de dringende geneeskundige hulpverlening
  minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu
  beantwoord op 31/1/2002 (handelingen 2-178)
2-871 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 20/2/2002
  de controle op in de handel brengen van honden en katten
  minister van Justitie
  beantwoord op 21/2/2002 (handelingen 2-182)
2-880 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 21/2/2002
  de lineaire maatregelen inzake verkeersveiligheid
  vice-eersteminister en minister van Mobiliteit en Vervoer
  beantwoord op 21/2/2002 (handelingen 2-182)
2-911 Philippe Monfils (PRL FDF MCC) 12/3/2002
  het bijzonder comitť van de Verenigde Naties voor het internationaal verdrag inzake het verbod op klonen van mensen met het oog op reproductie
  minister van Economie en Wetenschappelijk Onderzoek, belast met het Grootstedenbeleid
  beantwoord op 14/3/2002 (handelingen 2-190)
2-949 Philippe Monfils (MR) 18/4/2002
  de reclamecampagne voor het werk van Ontwikkelingssamenwerking
  staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 18/4/2002 (handelingen 2-199)
2-971 Philippe Monfils (MR) 8/5/2002
  het exporteren naar ons land van het IsraŽlisch-Palestijnse conflict
  minister van Binnenlandse Zaken
  minister van Justitie
  beantwoord op 8/5/2002 (handelingen 2-202)
2-1007 Philippe Monfils (MR) 12/6/2002
  het jongste falen van de mobiele urgentiegroep (MUG)
  minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu
  beantwoord op 13/6/2002 (handelingen 2-211)
2-1053 Philippe Monfils (MR) 10/7/2002
  de problemen in verband met het centraal strafregister
  minister van Justitie
  beantwoord op 10/7/2002 (handelingen 2-218)
2-1103 Philippe Monfils (MR) 5/11/2002
  de verklaringen van de Belgische ambassadeur in IsraŽl
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 7/11/2002 (handelingen 2-239)
2-1132 Philippe Monfils (MR) 20/11/2002
  de laatste circulaire van gewezen procureur des Konings Dejemeppe
  minister van Justitie
  beantwoord op 21/11/2002 (handelingen 2-243)
2-1171 Philippe Monfils (MR) 12/12/2002
  de behandeling van hepatitis C
  minister van Sociale Zaken en Pensioenen
  beantwoord op 12/12/2002 (handelingen 2-251)
2-1244 Philippe Monfils (MR) 13/2/2003
  het initiatief van de stad Gent om de rechtzoekende die meegenomen wordt in een voertuig van de lokale politie daarvoor te laten betalen
  minister van Binnenlandse Zaken
  minister van Justitie
  beantwoord op 13/2/2003 (handelingen 2-270)