John Crombez - sp.a
 
Privé Groenendaallaan 12
8400 Oostende
tel.: 059 33 04 77
tel.: 0478 21 27 63
fax: 059 33 41 27
e-mail: john.crombez@s-p-a.be
  website: www.johncrombez.be (*)

(*) De Senaat is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites van zijn leden.
Geboren te Oostende op 19 september 1973

Doctor in de economische wetenschappen (UGent)

Gastdocent (Hogeschool Gent)

2009-2011 : lid van het Vlaams Parlement
2009-2010 : senator aangewezen door het Vlaams Parlement
2011-2014 : staatssecretaris voor de Bestrijding van de sociale en de fiscale fraude, toegevoegd aan de eerste minister
Sinds 2013 : gemeenteraadslid (Oostende)
25 mei - 18 juni 2014 en sinds 22 september 2014 : lid van het Vlaams Parlement
Sinds 22 september 2014 : voorzitter van de sp.a-fractie (Vlaams Parlement)
Sinds 13 juni 2015 : voorzitter van de sp.a-partij

Commandeur in de orde van Leopold II (21 mei 2014)


 
Lidmaatschap van commissies
 
Parlementair werk
Auteursregister

Legislatuur 2007-2010      
Wetgevend werk

Legislatuur 2007-2010      
Schriftelijke vragen

Legislatuur 2007-2010      
Mondelinge vragen
     /

Legislatuur 2007-2010      
Vragen om uitleg
     /

Legislatuur 2007-2010