Isabelle Durant - Ecolo
 
Privé rue des Pâquerettes, 55
1030 Bruxelles
e-mail: isabelle.durant@ecolo.be
  website: www.isabelledurant.be (*)

(*) De Senaat is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites van zijn leden.
Geboren te Brussel op 4 september 1954

Gegradueerd verpleegster
Licentiate in het economisch en sociaal beleid (UCL-Fopes)

1994-1999 : federaal secretaris en woordvoerster van Ecolo
13 juni 1999 - 12 juli 1999 : lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad
29 juni 1999 - 12 juli 1999 : lid van de Raad van de Franse Gemeenschap
1999-2003 : vice-eerste minister en minister van Mobiliteit en Vervoer
2003-2009 : senator rechtstreeks gekozen door het Franse kiescollege
2003-2007 : voorzitster van de Ecolo-fractie (Senaat)
2004-2009 : medevoorzitster van Ecolo
Sinds 2006 : gemeenteraadslid (Schaarbeek)
Sinds 2007 : politieraadslid (zone Schaarbeek - Evere - St-Joost-ten-Node)
2009-2014 : lid van het Europees Parlement
2009-2014 : ondervoorzitster van het Europees Parlement
2014-2017 : lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement
Sinds 3 juli 2017 : adjunct-secretaris-generaal van de United Nations Conference on Trade and Development (UNCTAD)

Grootofficier in de Leopoldsorde (26 mei 2014)


Heeft in de Senaat 3 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Lidmaatschap van commissies
 
Parlementair werk
Auteursregister

Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Wetgevend werk

Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Schriftelijke vragen

Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Mondelinge vragen
     /

Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Vragen om uitleg
     /

Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007