S. 4-47 Dossierfiche                  

Voorstel van resolutie tot wijziging van het koninklijk besluit van 23 maart 1998 betreffende het rijbewijs teneinde de diplomatieke en consulaire overheden in staat te stellen aan Belgen die in het buitenland verblijven of er zich bevinden een duplicaat van het rijbewijs uit te reiken en het te vernieuwen
Anne-Marie Lizin   

rijbewijs
diplomatieke vertegenwoordiging
motie van het Parlement
administratieve formaliteit

Wetgevingsstukken

Nummer Titel Datum
4-47/1 4-47/1 (PDF) Voorstel van resolutie 12/7/2007
                                      
Chronologie
  Monocameraal Senaat
  [S1] Behandeling door Senaat
12/7/2007   Indiening Stuk 4-47/1 4-47/1 (PDF)
9/10/2007   Inoverwegingneming
  Commissie: FinanciŽn en Economische Aangelegenheden
9/10/2007   Verzending naar commissie
7/5/2010   Einde behandeling
7/5/2010   Einde behandeling
7/5/2010   Afsluiten dossier
Stand van het dossier
Procedure Toestand Behandelingsdata
Monocameraal Senaat Behandeling beŽindigd  
[S1] Behandeling door Senaat
Behandeling beŽindigd  
Commissie: FinanciŽn en Economische Aangelegenheden
Behandeling beŽindigd  

Kruispuntbank van de wetgeving