Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Leo Goovaerts

5 resultaten

1-362 Leo Goovaerts (VLD) 15/10/1997
  de moeilijkheden tussen de Nederlandstalige en Franstalige stafhouders
  minister van Justitie
  beantwoord op 6/11/1997 (handelingen 1-136)
  Gewone motie door Nadia Merchiers, JoŽlle Milquet, gestemd op 6/11/1997 : verworpen
  Met redenen omklede motie door Joris Van Hauthem, gestemd op 6/11/1997 : verworpen
  Gewone motie ingediend op 13/11/1997
1-381 Leo Goovaerts (VLD) 5/11/1997
  de beperking van de verkiezingsuitgaven
  Eerste Minister
  beantwoord op 4/12/1997 (handelingen 1-145)
1-470 Leo Goovaerts (VLD) 5/3/1998
  de initiatieven van de Regering om in uitvoering van de aanbevelingen van het PEPPER-rapport formules van winstdeelneming en aandelenparticipaties door werknemers te bevorderen
  Eerste Minister
  ingeschreven op agenda commissie
1-517 Leo Goovaerts (VLD) 25/5/1998
  de moeilijkheden binnen de sector van de beroepsrestaurateurs
  vice-eerste minister en minister van FinanciŽn en Buitenlandse Handel
  beantwoord op 27/5/1998 (handelingen 1-187)
1-616 Leo Goovaerts (VLD) 12/2/1999
  de situatie binnen de horeca-sector
  minister van FinanciŽn
  beantwoord op 25/2/1999 (handelingen 1-246)